Arsenal se prý dohodl se dvěma exdortmundskými tahouny!

Arsenal se prý dohodl se dvěma exdortmundskými tahouny!

Arsenal zažívá sezónu co sezónu úplně to stejné a nikdy nedosáhne svého cíle vyhrát Premier League či dostat se daleko v Lize mistrů. Gunners ale konečně chtějí udělat pořádné změny, aby se jim to letos podařilo.

A to je lednový přestup dvou hráčů světové extratřídy. Jeden by přišel jako náhrada za odcházejícího Alexise Sanchéze, druhý by byl tou posilou. Trenér Wenger má velký zájem o bývalou a současnou hvězdu Dortmundu Henrikha Mkhitaryana a Pierre-Emericka Aubameyanga.

Do Dortmundu už prý přišla nabídka za Aubameyanga ve výši 50 milionů liber, Borussia by si za něj však představovala ještě více. Jelikož Alexis Sanchéz odejde pravděpodobně do Manchesteru United, opačným směrem by šel právě Mkhitaryan. Dokonce by mohl být i součástí nabídky.

A příchod obou hráčů se jeví jako velmi pravděpodobný. S oběma jmény se prý Arsenal dohodl na smlouvě a nyní se jen čeká, než na nabídku Gunners kývne Dortmund, respektive Manchester. U Mkhitaryana to vzhledem k Sanchézovi nebude žádný problém a prý nakonec zaplatí i Borusií požadovanou částku za Aubameyanga. Příchody obou tahounů Dortmundu za poslední léta budou ohlášeny v příštím týdnu, pokud se stane to, co má.