Prodá Dortmund Aubameyanga? Již si údajně našel náhradu

Prodá Dortmund Aubameyanga? Již si údajně našel náhradu

Do Borussie Dortmund dorazila první oficiální nabídka za Pierre-Emericka Aubameyanga. S tou prý neuspěl, Dortmund by se ale vyšší nabídce již nebránil. Podle italských médií si totiž již vyhlédl náhradu.

Podle informací deníku Kicker nabídl Arsenal za gabonského útočníka 50 milionů eur, s touto nabídkou ale u Dortmundu neuspěl. Německý celek se nicméně druhé nabídce, která by měla být o 10 milionů eur vyšší, zřejmě bránit nebude.

V Itálii se totiž začíná hovořit o tom, že si Dortmund již vyhlédl případnou náhradu. Ze Sampdorie by měl dorazit útočník Duván Zapata. Šestadvacetiletý forvard si v novém působišti nevede vůbec zle, nastřílel už šest branek a patří mezi opory janovského klubu.

Při případné dobré nabídce by ale Sampdoria k prodeji svolila. Přestup Aubameyanga by zároveň mohl spustit menší lavinu přestupů útočníků v Serii A.

Sampdoria by totiž Zapatu chtěla nahradit Éderem, který v Interu nedostává příliš šancí. A útočníka poté chce získat i Inter, stále se spekuluje o tom, že by Nerazzurri mohli získat Javiera Pastoreho z Paris St. Germain.