Klopp: Žádného hráče v kádru bych neprodal během sezóny jinému anglickému klubu

Klopp: Žádného hráče v kádru bych neprodal během sezóny jinému anglickému klubu

Liverpool jsi šel vždy vlastní cestou. Někdo ho považuje v současné době jen za přestupovou stanici velkých jmen, ale pravdou je, že tento anglický klub má bohatou minulost a rád by měl i podobnou budoucnost. K té by mu měl pomoci německý kouč Jürgen Klopp, který buduje na Anfield Road svou armádu.

Liverpool v této sezóně dokáže kousat, urvat přeci skalp i neporazitelného Manchesteru City. Reds bojují o možnost zahrát si Ligu mistrů i v příští sezóně a rvou se o každý bod. Německého kouče v těchto dnech nenechává klidným zimní přestupové okno, ve kterém zřejmě dojde hned k několika zvučným přestupům.

Na mysli má především rošádu mezi Arsenalem a Mancheterem United. Na Old Trafford by měl s největší pravděpodobností zamířit Alexis Sánchez a opačným směrem Henrik Mchitarjan. On sám zastává názor, že by během sezóny žádnou ze svých oveček přímé konkurenci neuvolnil.

„Žádného hráče v kádru bych neprodal během sezóny jinému anglickému klubu. A nejen proto, že to teď říkám, ale je to také o odhodlání našich hráčů hrát za tento klub. Nejsem si tím jen jistý, já to prostě vím. Je to zkrátka nemožné,“ nechal se slyšet Klopp, který před pár týdny přišel o svou hvězdu Coutinha, který vyslyšel volání z Barcelony.