Malcom: Dokud budu v Bordeaux, budu věrný, ale Premier League mě láká

Malcom: Dokud budu v Bordeaux, budu věrný, ale Premier League mě láká

Dvacetiletý brazilský útočník Malcom je jedním z nejžhavějších artiklů na hráčském trhu. Kmenový hráč francouzského Bordeaux však nevykazuje manýry dalších hvězdiček současnosti a přiznává, že dokud bude hráčem tohoto klubu, o svém odchodu přemýšlet nebude. Vůbec by jej nenapadalo trucovat a svůj odchod si vynutit na sílu.

Zájem o něj mají eminentní, především v Anglii. Jeho dostupnost sondují Arsenal a Tottenham a on by se těmto adresám rozhodně nebránil. Jak sám připustil, jednou by si v Premier League rád zahrál. Odchovanec Corinthians působí ve Francii už dva roky a během podzimu se vypracoval v hlavní ofenzivní sílu Bordeaux.

Na svém kontě má v této sezóně již jednadvacet odehraných zápasů v Ligue 1, ve kterých již v sedmi případech rozvlnil sítě. Stejný počet branek vstřelil již v minulé sezóně, ale to se stále ještě mezi dospělými rozkoukával. Je mu teprve dvacet let a celou budoucnost má před sebou. Nikdo nepochybuje, že hvězdnou.

„Nevím, co bude. Umím si představit, že tu zůstanu, ale také, že bych klub opustil. Jistý je ale můj postoj. Dokud budu hráčem Bordeaux, budu zde odvádět svou práci a na jiný klub nemyslet,“ prohlásil Malcom před francouzskými novináři.

Jak sám připustil, ostrovní nejvyšší soutěž ho láká, proto by se ji v budoucnu nebránil. „Je to můj sen. Jednoho dne bych si rád Premier League vyzkoušel,“ dodal Malcom, který by se mohl přesunout již během ledna, pokud některý ze zájemců vyšle do Bordeaux zajímavou sumu za jeho uvolnění.