Mešanovič je mimo a Slavia obrátila. Nezmar řeší okamžitý návrat Tecla

Mešanovič je mimo a Slavia obrátila. Nezmar řeší okamžitý návrat Tecla

Ačkoliv se nedávno potvrdilo, že by měl sedmadvacetiletý Stanislav Tecl strávit na hostování v Jablonci také jarní část, o což stál jak samotný hráč, tak nový trenér severočeského souboru Petr Rada, nakonec by přeci jen mohlo dojít ke změně.

Bývalý hráč Jihlavy či Plzně se stal totiž prioritou Jindřicha Trpišovského, který chce po třech akvizicích do defenzivy přivést i ofenzivní tykadlo. Důvodem je neočekávané vypadnutí Murise Mešanoviče, jehož zdravotní trápení se protahuje.

Mistrovi hraje do karet, že mu někdejší mládežnický reprezentant patří, ovšem další půjčka již byla potvrzena. "Pro nás je teď priorita Standa Tecl, kterého jsme chtěli už dříve. Ale byli tu čtyři útočníci a Standa chtěl být na hrotu, tak jsme respektovali dohodu, která byla s Jabloncem. Bohužel u Murise Mešanoviče se znovu obnovilo zranění, které měl z podzimu. Navíc rezonance odhalila vážnější problém, celou jarní část stoprocentně nebude," ozřejmil bývalý stratég Viktorie Žižkov či Jablonce.

Sešívaní by se poohlíželi jinde pouze v případě, že by se Jablonec zapřel a svého nejlepšího kanonýra s osmi ligovými trefami ve třinácti vystoupeních, který má nakročeno k nejproduktivnější ligové sezoně kariéry, do Edenu nevrátil.

"Řeší to Honza Nezmar. Vztahy mezi kluby jsou dobré, tak věřím, že dojde k dohodě. Standa je první volba. Chtěli jsme ho už předtím, myslím, že by se do našeho fotbalu hodil, ve Slavii už navíc byl. Pokud by to nevyšlo, pak bychom se teprve rozhlíželi někam jinam," pokračoval nadřízený Sýkory, Jugase, Škody a spol.

A další příchody pro jarní část už nejsou na pořadu dne. "Jedinou aktivitou je případné doplnění o jednoho útočníka, protože některá utkání jarní části bychom chtěli absolvovat se dvěma útočníky, takže čtyři na to budou potřeba. Když se nám podaří doplnit tým o Standu, s přestupy asi skončíme. Muselo by se stát něco nepředvídatelného, aby se to změnilo," uzavřel nástupce Jaroslava Šilhavého.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.