Slovan Bratislava ztratí nejlepšího střelce. Mareš chce pryč a zřejmě ho čeká exotika...

Slovan Bratislava ztratí nejlepšího střelce. Mareš chce pryč a zřejmě ho čeká exotika...

Druhý nejlepší střelec podzimní části slovenské nejvyšší soutěže Jakub Mareš, jenž nasázel za Slovan šestnáct soutěžních branek, je na odchodu z Bratislavy.

Ofenzivně laděný třicetiletý hráč, který má minulost v Ružomberoku, Dukle, Mladé Boleslavi či Spartě, s má podle webu profutbal.sk vybírat z vícero nabídek.

I když produktivní kolega Droppy, Vitteka či Hološka se Slovanem odletěl na soustředění do Turecka, v klubu údajně není spokojený a chce pryč...

"Určitě bychom ho rádi přesunuli do zahraničí, sám hráč by rád přestoupil. Na jeho transferu pracujeme," pronesl agent Michal Holeščák, jehož slova vyšla na profutbal.sk.

V úvahu připadá také maďarská liga či exotika v podobě Jižní Koreji, ve které projevuje zájem jak třetí tým uplynulé sezony, tak mužstvo, které bojovalo o záchranu.

"Aktuálně jednáme se dvěma jihokorejskými kluby - Ulsan Hyundai a Incheon United. Máme i konkrétní nabídku z maďarského Haladásu, ale hráč preferuje Asii. Je to velmi kvalitní liga, kvalitnější než maďarská. Uvidíme, co přinesou nejbližší dny," doplnil manažer.