Slavia je pro mě aktuálně asi nejlepší volba, září akvizice za 25 milionů korun

Slavia je pro mě aktuálně asi nejlepší volba, září akvizice za 25 milionů korun
OBSAHUJE VIDEO

Slavia v novém pracovním týdnu potvrdila příchod gólmana Ondřeje Koláře, jenž se v Edenu upsal do 30. června 2021.

Zatímco za Ondřeje Kúdelu zaplatil sešívaný soubor 10 milionů korun, za jeho perspektivnějšího jmenovce Ondřeje Koláře vysázeli na liberecký stůl ještě o 15 milionů korun více, čili pětadvacet milionů korun.

Za jeho podpisem stojí nový sportovní ředitel slavného "S" Jan Nezmar. "Ondra je od mládí považován za velký talent. Ne úplně vždy s ním nakládal, jak měl. Jeho dispozice ho předurčují pro velký fotbal, ale trápily ho zdravotní problémy a možná i proto ještě není úplně někde jinde. Naštěstí pro něj v posledním období všechno funguje, jak má, a Ondra začíná prokazovat, co v něm je. Věříme, že působení ve Slavii bude dalším krokem v jeho kariéře a že svůj talent u nás naplno uplatní," citoval web slavia.cz slova exlibereckého funkcionáře.

Transfer okomentoval také hráčský agent Viktor Kolář. "Ondřej se svými výkony zařadil mezi nejžádanější mladé gólmany v Čechách, zájem o něj byl z českých i zahraničních klubů. Po vynucené pauze prokázal obrovskou vůli po návratu a chuť do fotbalu, na podzim byl právem hodnocen jako jeden z nejlepších brankářů v lize. Liberec si chtěl Ondru pro jarní zápasy udržet, jednání nebyla jednoduchá. O to více si vážím toho, že s konečnou podobou dohody jsou spokojeny všechny strany. Sportovní úsek Slavie zná Ondřeje velmi dobře, jsou si vědomi jeho sportovních i lidských kvalit. Samozřejmě ho čeká tuhý boj o pozici jedničky, ale na tuto výzvu je po všech stránkách připraven," doplnil na oficiálních stránkách klubu manažer.

A co první dojmy samotného strážce svatyně, po jehož příchodu se odebere pryč Jan Laštůvka? "Trvalo to strašně dlouho, sám jsem byl nervózní. Jsem rád, že to dopadlo, hrozně se na to těším. Slavia je pro mě aktuálně asi nejlepší volba. Je to ambiciózní tým, jsou tu trenéři, která znám, a těším se na další spolupráci,“ uzavřel třiadvacetiletý strážce svatyně, jenž v minulosti hájil tři tyče u mládežnických reprezentací.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.