Morata i Azpilicueta prosí vedení Chelsea o posily. Dorazí jejich krajané?

Morata i Azpilicueta prosí vedení Chelsea o posily. Dorazí jejich krajané?

Známý španělský kanonýr Álvaro Morata tlačí na vedení Chelsea, aby se na Stamford Bridge pokusilo přivést nové tváře, které by ještě zkvalitnily stávající kádr manažera Antonia Conteho.

Bývalý střelec Juventusu či Realu Madrid by rád v Londýně přivítal dvojici svých krajanů z madridského San Bernabéua, a sice dvaadvacetiletého Marca Asensia a pětadvacetiletého špílmachra Isca.

Zatímco Asensio (v La Lize k tomuto datu 16 startů a 4 branky) je odchodu z Bílého baletu nakloněn a změně dresu by se nebránil, poslední zpráva z tábora Isca (v La lize k tomuto datu 17 startů a 4 branky) byla taková, že by rád ve španělské metropoli setrval.

O nových akvizicích v poslední době promluvil také osmadvacetiletý obránce londýnského giganta Cesar Azpilicueta. Bývalý zadák Marseille či Osasuny si je jistý, že nové tváře přivítají ještě do konce zimního přestupového období...

"Nerad mluvím o hráčích, kteří nejsou v našem týmu. Každý klub se snaží najít pro svůj tým nejlepší řešení a jsem si jistý, že vedení na příchodech pracuje. Podepsali jsme Rosse Barkleyho a podle mých informací se snažíme získat další hráče, kteří mohou zlepšit náš tým," uzavřel kolega Courtoise, Cahilla, Hazarda a spol.

Jejich Chelsea, která obhajuje titul, je v průběžné tabulce na třetí pozici.