Neymar do Realu Madrid? Kdepak, jeho budoucnost leží v PSG, ujišťuje Emery

Neymar do Realu Madrid? Kdepak, jeho budoucnost leží v PSG, ujišťuje Emery

Real Madrid a zvučné posily, které by tento španělský celek dostaly zpátky na vrchol, to je nekonečné téma prakticky celého zimního přestupového období. Nabídka za Neymara se zdála být čím dál skutečnější, ovšem trenér Emery ujišťuje, že Neymarova budoucnost leží v Paříži. 

„Neymar se stane nejlepším hráčem nejenom ve francouzské lize, ale také v celém světě,“ ujišťuje trenér PSG Unai Emery, který reagoval na předchozí spekulace, jež spojovaly křídelníkův osud s Realem Madrid.

„Fanoušci zbožňují všechny naše hráče. Každého jednotlivě. Uvědomují si, jak moc velkou roli hrají, když vidí náš tým. Stejné je to v případě Neymara. Když je na hřišti, prokáží mu dostatek podpory. Jsem si jistý, že oni milují jeho a on zase miluje je,“ dodal.

Nebylo to poprvé, co Unai Emery musel smést všechny spekulace vztahující se k hráčově budoucnosti přímo pod stůl. S podobnou situací se potýká prakticky od začátku prosince a pravděpodobně nějaký výrok ještě uslyšíme.

Neymar se stal nejdražším hráčem planety, když jej za 198 milionů liber (222m €) z Barcelony vykoupil šejk Nasser Al-Khelaifi. Od takového obnosu si i on sám slibuje, že klubu pomůže v boji o tu nejprestižnější trofej, v jejímž zisku PSG zatím tápe. V osmifinále Ligy mistrů se pařížský celek utká právě s Realem Madrid, kde bude mít jak Neymar, tak i celý tým možnost prokázat pravdivost trenérových tvrzení