Ahmeda Musu by konečně mohl osvobodit ruský vykupitel. O koho se jedná?

Ahmeda Musu by konečně mohl osvobodit ruský vykupitel. O koho se jedná?

Nigerijský fotbalový útočník ve službách Leicesteru City za svého současného zaměstnavatele moc nenastupuje, což mu otevírá brány k novým nápadníkům. Jindy skvělý hráč by se opět rád vrátil na trávníky, aby mohl navázat na svou bývalou formu.

Pětadvacetiletý nigerijský reprezentační útočník Ahmed Musa hrával v letech 2012-2016 za ruský celek CSKA Moskva, kam by se mohl ještě v rámci zimního přestupového období brzy vrátit.

Podle dobře informované stanice Sky Sports se již obě strany domluvily na předběžné spolupráci, která by je po osmnáctiměsíční odmlce dala opět dohromady.

Ahmed Musa přicházel do Anglie s velkým očekáváním, když se připojil k tehdejšímu mistru anglické ligy Leicesteru City. Na tento velmi nadmíru očekávaný úspěch další sezonu ani tým, ani hráči už nenavázali, ba ani velmi slibná posila nenašla tu pověstnou střeleckou formu.

Musa tak ve své první sezoně nastoupil jednadvaceti utkáním, při nichž se trefil pouze dvakrát. V této sezoně se do základní sestavy ještě neprobojoval, což je pro hráče jeho kvalit obrovská škoda. Štěstí se pokusí opět najít v ruském klubu, jehož struktura mu je už dobře známa.