Že se k nám Neymar nehodí? On by vynikal všude, libuje si kouč PSG

Že se k nám Neymar nehodí? On by vynikal všude, libuje si kouč PSG

Neymarovi je po přestupu do Paříže někdy vyčítáno, že je na něj Francie moc malá, že se do týmu současné Paris Saint-Germain nehodí a tak podobně. To ale silně odmítá kouč PSG Unai Emery.

"Znám Neymara už ze svého působení ve Španělsku," začal Emery. Právě tehdy jeho Sevilla několikrát nestačila na Neymarovu Barcelonu. "Už tam jsem poznal jeho velmi mimořádné kvality," pokračoval baskický kouč Paříže.

Nyní jsou oba spolu v Paříži a Neymar i pod Emerym pokračuje ve skvělých výkonech tak, jak tomu bylo ve Španělsku, kdy byli oba muži odděleni. "To, jak hraje, je jedna velká show. Je velmi chytrý, protože ví, jak skutečně pomoci týmu k výhře. A že je jeho styl pro nás nevhodný?"

"Nesmysl. Zapadl by do každého týmu, a speciálně do PSG, protože má dobré vztahy se všemi spoluhráči i ostatními lidmi v klubu," chválil svou největší hvězdu Emery. Zároveň dodal, že Neymara by si velmi rád ponechal i do budoucna a udělá vše pro to, aby nepřestoupil do Realu Madrid, jak se velmi často píše v médiích.

 

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.