Tottenham - Arsenal, Bayern - Schalke, Fiorentina - Juventus, FA Cup!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od 5. do 12. února 2018? Redakce eFotbal.cz doporučuje například londýnský střet Tottenhamu s Arsenalem, bundesligový tahák v Allianz Areně mezi Bayernem a Schalke 04, italskou bitvu v Toskánsku, kam přijede mistrovská Stará dáma či boje v FA Cupu. A půjde toho samozřejmě mnohem více...

Tottenham - Arsenal, Bayern - Schalke, Fiorentina - Juventus, FA Cup!

PONDĚLÍ 5. ÚNORA 2018

20.15: Hessen Kassel – Kickers Offenbach (utkání 23. kola německé regionální ligy Jihozápad) – německý Sport 1.de.

20.55 (výkop 21.00): FC Watford – FC Chelsea (utkání 26. kola anglické Premier Leaguie) – Digi Sport 1

20.55 (výkop 21.00): UD Las Palmas – FC Málaga (utkání 22. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

ÚTERÝ 6. ÚNORA 2018

18.25 (výkop 18.30): FC Bourg-Pérronas – Olympique Marseille (osmifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal, Digi Sport 4.

18.25 (výkop 18.30): Genclerbirligi – Besiktas Istanbul (odvetné čtvrtfinálové utkání Tureckého poháru) – Digi Sport 1.

18.30: SC Paderborn 07 – Bayern Mnichov (čtvrtfinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – Sport 2.

20.45: Bayer 04 Leverkusen – Werder Brémy (čtvrtfinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – Sport 2.

21.00 (výkop 21.05): FC Swansea City – FC Notts County (opakované utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.

21.00 (výkop 21.05): FC Sochaux – FC Paris Saint-Germain (osmifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal, Digi Sport 4.

21.05: Sestřih z 26. kola anglické Premier League – ČT Sport.

22.00: Sestřih z 22. kola španělské La Ligy – ČT Sport.

STŘEDA 7. ÚNORA 2018

18.25 (výkop 18.30): Fenerbahce Istanbul – Giresunspor (odvetné čtvrtfinálové utkání Tureckého poháru) – Digi Sport 1.

18.30: Eintracht Frankfurt nad Mohanem – 1. FSV Mainz/Mohuč (čtvrtfinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – Sport 2.

18.30: PSV Eindhoven – Excelsior Rotterdam (utkání 22. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Tottenham Hotspur – AFC Newport County (opakované utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.

20.45: FC Schalke 04 – WfL Wolfsburg (čtvrtfinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – Sport 2.

20.45: Roda JC Kerkrade – Ajax Amsterdam (utkání 22. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

21.00 (výkop 21.05): HSC Montpellier – Olympique Lyon (osmifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal, Digi Sport 4.

ČTVRTEK 8. ÚNORA 2018

18.25 (výkop 18.30): Galatasaray Istanbul – Konyaspor (odvetné čtvrtfinálové utkání Tureckého poháru) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Grenoble Foot 38 – Racing Štrasburk (osmifinálové utkání Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal, Digi Sport 5.

21.15 (výkop 20.45): Feyenoord Rotterdam – FC Groningen (utkání 22. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

PÁTEK 9. ÚNORA 2018

20.45: RB Lipsko – FC Augsburg (utkání 22. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

20.45: ACF Fiorentina – Juventus Turín (utkání 24. kola italské Serie A) – Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Athletic Bilbao – UD Las Palmas (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

21.00: FC Millwall – FC Cardiff City (utkání 31. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 1.

22.45 (relive, výkop 20.45): AS Saint-Étienne – Olympique Marseille (utkání 25. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

SOBOTA 10. ÚNORA 2018

12.55 (výkop 13.00): FC Villarreal – Deportivo Alavés (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

13.25 (výkop 13.30): Tottenham Hotspur – FC Arsenal (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

15.00: SPAL 2013 Ferrara – AC Milán (utkání 24. kola italské Serie A) – Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): Borussia Dortmund – Hamburger SV (utkání 22. kola německé bundesligy) – slovenská TV Dajto, TV Tipsport.

15.30: Eintracht Frankfurt nad Mohanem – 1. FC Kolín nad Rýnem (utkání 22. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: Hannover 96 – SC Freiburg (utkání 22. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: TSG 1899 Hoffenheim – 1: FSV Mainz/Mohuč (utkání 22. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: Bayer 04 Leverkusen – Hertha BSC Berlín (utkání 22. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.55 (výkop 16.00): FC West Ham United – FC Watford (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): FC Málaga – Athletic Bilbao (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Digi Sport 3 záznam ve 22.45 hodin.

17.00: FC Toulouse – FC Paris Saint-Germain (utkání 25. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 4.00 hodin.

18.00: FC Crotone – Atalanta Bergamo (utkání 24. kola italské Serie A) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 2.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Manchester City – FC Leicester City (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): CD Leganés – SD Eibar (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

18.30: Bayern Mnichov – FC Schalke (utkání 22. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Everton – FC Crystal Palace (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 ve 23.25 hodin.

20.40 (výkop 20.45): Real Madrid – Real Sociedad San Sebastián (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45: SSC Neapol – Lazio Řím (utkání 24. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam Sport 2 ve 4.00 hodin.

22.30 (záznam, výkop 16.00): FC Swansea City – FC Burnley (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

NEDĚLE 11. ÚNORA 2018

11.55 (výkop 12.00): FC Sevilla – FC Girona (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

12.30: Ajax Amsterdam – FC Twente Enschede (utkání 23. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): FC Huddersfield Town – AFC Bournemouth (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

14.30: Vitesse Arnhem – Feyenoord Rotterdam (utkání 23. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.30: KVRS Waasland-SK Beveren – Club Bruggy (utkání 26. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 2. Arena Sport 1 záznam ve 20.00 hodin.

15.00: Inter Milán – FC Boloňa (utkání 24. kola italské Serie A) – Sport 1.

15.10 (výkop 15.15): FC Newcastle United – Manchester United (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

15.30: VfB Stuttgart – Borussia Mönchengladbach (utkání 22. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

16.10 (výkop 16.15): FC Barcelona – FC Getafe (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Digi Sport 3 záznam ve 22.45 hodin.

16.25 (výkop 16.30): Admira Wacker Mödling – Rapid Vídeň (utkání 22. kola rakouské Tipico bundesligy) – O2 TV Fotbal. Rakouská ORF 1 v 16.00 hodin.

17.25 (výkop 17.30): FC Southampton – FC Liverpool (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

18.00: Werder Brémy – VfL Wolfsburg (utkání 22. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

18.00 (záznam, výkop 15.00): Sampdoria Janov – Hellas Verona (utkání 24. kola italské Serie A) – Sport 1. Sport 2 záznam v 1.00 hodin.

18.00: Standard Lutych – Royal Excel Mouscron (utkání 26. kola belgické Jupiler League) – Arena Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Celta Vigo – Espanyol Barcelona (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.40 (výkop 20.45): FC Valencie – UD Levante (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45: AS Řím – Benevento Calcio (utkání 24. kola italské Serie A) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 3.00 hodin.

21.00: Olympique Lyon – FC Stade Rennes (utkání 25. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 4.00 hodin.

PONDĚLÍ 12. ÚNORA 2018

20.55 (výkop 21.00): FC Chelsea – FC West Bromwich Albion (utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1

20.55 (výkop 21.00): Deportivo La Coruňa – Real Betis Sevilla (utkání 23. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.