Procházka už byl v akci, ale Laštůvka i tak lovil třikrát míč ze sítě. Co Kučeru naštvalo?

Procházka už byl v akci, ale Laštůvka i tak lovil třikrát míč ze sítě. Co Kučeru naštvalo?
OBSAHUJE OHLASY

Baník musel těsně před odjezdem z tureckého Beleku spolknout hořkou pilulku, protože rozdílem třídy nestačil na ukrajinský Olympik Doněck, jemuž podlehl po hattricku Belenkije 0:3.

Za ostravský tým z Bazalů, jenž se nemohl spolehnout na Milana Baroše, nastoupil do druhého dějství explzeňský stoper Václav Procházka, jenž aktuálně jedná s vedením klubu o kontraktu.

A jak se díval na nezvládnutý zápas proti aktuálně šestému mužstvu ukrajinské Premier League trenér Radim Kučera? "rvní poločas nebyl po herní stránce špatný. Měli jsme od nějaké patnácté minuty docela výraznou územní převahu a pár situací, které se daly gólově dotáhnout. O neuznaném gólu můžeme polemizovat, pokud to byl ofsajd, pak milimetrový, ale rozhodčí tak rozhodl a já to akceptuji," pronesl na webu fcb.cz nadřízený Filla, Diopa, Poznara či Laštůvky, který odchytal kompletních devadesát minut.

A co dokázalo exznojemského stratéga vykolejit? "Co mě ale naštvalo pořádně, byl inkasovaný gól, který jsme si nechali dát po standardní situaci na útočné polovině. Soupeř prokázal v přechodové fázi, a nejenom v ní, kvalitu, ale druhá půle už byla z naší strany horší," doplnil Kučera, jehož slova vyšla na serveru fcb.cz.

Generálku na jarní boje v HET lize absolvuje Baník proti Slavii.

Sestava Baníku: Laštůvka – Pazdera (63. Breda), Šindelář, Psyché (46. Procházka), Fleišman - Hlinka (72. Mičola) – Fillo, Diop, Jirásek (46. Hrubý), Granečný (46. de Azevedo) – Poznar.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.