Co stojí za trápením Realu? Isco svým přátelům prozradil něco, co neměl...

To, že Bílý balet není v pohodě, dokládá nejen vyřazení z Copa del Rey, ale také skutečnost, že už přišel o  možnost obhájit ligový titul v Primera División.

Co stojí za trápením Realu? Isco svým přátelům prozradil něco, co neměl...

List Diario Gol přinesl výpověď ppřátel pětadvacetiletého španělského záložníka Isca, který jim měl vykreslit, proč úřadující šampion Ligy mistrů nejede na sto procent.

Triumvirát BBC, který tvoří Benzema, Bale a Ronaldo, má Zidane stále rád. I když jeho členové nejsou v nejlepší formě, nastoupí v základní sestavě...

Kupříkladu čerstvý třiatřicátník Cristiano Ronaldo, jehož produktivita (8 branek po sedmnácti startech) je nejslabší za posledních deset let, toho má údajně naloženo na bedrech moc. "Cestování, soukromé letadlo, jachta, děti. To všechno má vliv na jeho vystoupení v Realu," napsal deník, který se odkazoval na kamarády bývalé opory Málagy.

Vzorový přístup podle stejného zdroje neají ani Karim Benzema, Gareth Bale či Raphael Varane. "Benzema je králem nočních klubů. Nevede profesionální způsob života a to se odráží na jeho formě. Bale je zase posednutý golfem a více času tráví na golfovém, než na fotbalovém hřišti. Varane je zase až příliš ponořený do NBA. Po nocích sleduje zápasy a ráno přichází na tréninky nevyspaný," vyšlo v Diario Gol.