Neymar a Mbappé mají v PSG zvláštní výsady, přiznává Rabiot

Francouzský záložník ve službách pařížského celku pro časopis L'Equipe přiznal krutou pravdu. Letní posily Neymar a Kylian Mbappe získaly již po příchdou speciální výhody od trenéra Unaie Emeryho.

Neymar a Mbappé mají v PSG zvláštní výsady, přiznává Rabiot

Útočné brazilsko-francouzské duo v této sezoně společně s Cavanim tvoří část smrtící trojky, která v Ligue 1 děsí obrany soupeřů. A protože se jedná opravdu o velké hvězdy, podle toho se s nimi i zachází.

Když se téma rozhovoru dostalo až k Neymarovi, Rabiot řekl: „Nebudu vám lhát, je to někdo, kdo má zvláštní výsady.“ A chvíli na to dodal: „Není však sám, Kylian (Mbappé) je má taky.“

Dvaadvacetiletý hráč poté pokračoval ve vysvětlování: „Přiznávám to, ale rozhodně mě to nikterak neobtěžuje, ani tomu vlastně nevěnuji dostatečnou pozornost. Nejsem nijak žárlivý.“

„Neymar si o sobě nemyslí, že je hvězda. Ani v šatně tak nejedná. Mluví s námi na rovinu. Myslím si, že kdyby chtěl, mohl by být klidně více arogantní, ale on takový není,“ poupravil Rabiot svou odpověď.

Neymar dostal v průběhu týdne volno navíc, aby mohl oslavit své šestadvacáté narozeniny. PSG v té době hrálo pohárový zápas s FC Sochaux, z čehož byl brazilský křídelník pochopitelně omluven. Na ligový zápas s Tolouse byl však už připraven.