Byl jsem jejich velký fanoušek, přiznává Pulišić obdiv k Manchesteru United

Byl jsem jejich velký fanoušek, přiznává Pulišić obdiv k Manchesteru United

Mladá senzace Borussie Dortmund Christian Pulišić přiložil jedno polínko do ohně ohledně jeho možného letního přestupu k Rudým ďáblům. Veřejně přiznal, že v dětství pravidelně sledoval zápasy Manchesteru United.

Devatenáctiletý talent původem z Pensylvánie byl již poslední dvě přestupová období sledován skauty z Premier League a nyní i on sám vyjádřil obdiv pro tuto „neuvěřitelnou“ soutěž. Když se ho tedy novináři z ESPN zeptali, komu v době dospívání fandil a zda-li by si tam jednoho dne rád zahrál, Pulišić se nebránil žádnému důvěryhodnému přiznání.

„Ano, rozhodně jsem byl opravdu velkým fanouškem Manchesteru United. Samozřejmě mám teď platnou smlouvu s Dortmundem, takže se plně soustředím na svou práci, ale je skvělé slyšet tyhle věci, že se o vás někdo zajímá z tak velké soutěže,“ pravil mladý záložník, jenž ve svém rozhovoru možný přesun na ostrovy nevyloučil.

Mezi další zájemce se řadí anglický Liverpool a situaci kolem hráče monitorují i jiné velké celky. Ve Španělsku se pomalu šeptá o Barceloně, která se již v zimním přestupovém období postarala o lehkou přestavbu týmu, v níž by v létě mohla pokračovat.