Benzema? Je to legenda, říká hvězda Realu Madrid. Prý dá ještě spoustu gólů

Benzema? Je to legenda, říká hvězda Realu Madrid. Prý dá ještě spoustu gólů

Karim Benzema je fanoušky Realu Madrid dlouhodobě kritizován za přílišné spalování šancí, nicméně i on by se dal zařadit mezi legendy klubu.

Francouzský útočník alžírského původu vstřelil za Real Madrid opravdu hodně branek a je jim věrný stejnou dobu jako CR7. Dal dokonce více gólů než Ronaldo z Brazílie. Přesto jej však fanoušci kritizují.

Problém je totiž v tom, že těch gólů mohlo být více. Benzema je velmi kvalitní hráč a často pomáhá záloze či křídlům, nicméně zakončení není jeho silná stránka. A to příznivcům Bílého baletu samozřejmě vadí. Někteří ho dokonce vyhání z klubu.

V týmu je však atmosféra jiná. Benzema je oblíbenec trenéra Zidana a rádi ho mají i spoluhráči. Ronaldo se dříve vyjadřoval, že je s jeho prací spokojený. Podobný názor má i Dani Carvajal, pravý obránce klubu, jenž si odchod Karima Benzemy z klubu rozhodně nepřeje.

"Není to nic pěkného, když na vás fanoušci pískají, ale právě on je tím typem hráče, který na trávníku dovede zapomenout na všechno," cituje Carvajala server eurofotbal. "Pro nás je velice důležitý. Je naším číslem devět a jsem si jistý, že dá ještě spoustu gólů," pokračoval někdejší hráč Leverkusenu. 

"Vůbec nevím, proč pískali. Lidé přijdou na stadion a mohou dělat, co se jim zachce. Měl několik šancí a neproměnil je. Důležité je myslet tak, že v dalším zápase se štěstí otočí," řekl o něm pro změnu trenér Realu Zinedine Zidane.