Maradona se opřel do Icardiho, do Ruska by vyslal Téveze

Maradona se opřel do Icardiho, do Ruska by vyslal Téveze

Diego Maradona se znovu výrazněji opřel do Maura Icardiho, kterého označil za ostudného. Podle argentinské legendy už se ostatní týmy Argentiny nebojí. Problém vidí v tom, že tým okolo Lionela Messiho nemá žádné talentované hráče.

Diego Maradona zkritizoval před blížícím se světovým šampionátem hned dva své krajany, konkrétně Maura Icardiho a Lucase Bigliu, nakonec kromě Lionela Messiho vyzdvihl i Gonzala Higuaína.

"Když je Leo v dobré kondici, pak může skrýt všechny nedostatky týmu," uvedl Maradona pro deník El Popular. "Hlavním problémem ale je, že za ním není dostatek talentu, především ve středové linii. Bez urážky, ale dovedete si představit, že národní dres, byť na jediný den, oblékl takový Lucas Biglia?" ptala se řečnickou otázkou argentinská legenda.

Podle něj se ostatní reprezentace přestaly Argentiny bát. "Dnešní Argentina není pro ostatní týmy postrachem, až na Messiho už si lidé Argentiny neváží," uvedl dále Maradona, podle kterého by do Ruska měl kromě Gonzala Higuaína odjet i Carlos Tévez.

"Zcela jistě si zaslouží šanci, bez jakékoliv diskuze. Nemáme lepšího hráče. A příležitost si jistě zaslouží i Gonzalo Higuaín, který je desetkrát lepší než ten ostudný Icardi," opřel se na závěr Maradona do útočníka Interu Milán.