Chelsea si po dvou zápasech připisuje výhru v Premier League, Seedorfova La Coruňa znovu bez výhry

V pondělí jsou na programu pouze dva zápasy TOP 5 evropských lig, a sice souboj Chelsea s West Bromwich Albion a La Coruni s Betisem Sevilla

Za Chelsea nastoupil v Premier League poprvé v základní sestavě Olivier Giroud, který přišel v lednu z Arsenalu. Giroud se sice střelecky neprosadil, přesto brala Chelsea ze zápasu pohodovou výhru. Po poločase vedla 1:0 po gólu Edena Hazarda. Ve druhém poločase přidal druhý gól Chelsea Moses a o osm minut později výhru zpečetil svým druhým gólem v zápase Hazard. Výhra posunula Chelsea na čtvrté místo, na kterém mají "Blues" náskok jednoho bodu na pátý Tottenham.

Stále se trápící La Coruňa, kterou trénuje legenda AC Milán Clarence Seedorf, nevyhrála ani v domácícm zápase proti Betisu Sevilla, ve kterém byla mírným favoritem. Betis Sevilla poslal do vedení v 54. minutě Moron, žádný další gól v zápase nepadl. La Coruňa se v tabulce La Ligy nyní nachází na předposledním místě a ve zbytku jare bude muset řešit vážné sestupové potíže.