Slepička: Rád bych důvěru splatil nejen výkony, ale i zkvalitněním party a předáním zkušeností

Jednou ze zimníh posil druholigové Příbrami, kterou čeká v sobotu 17. února příprava proti Slavoji Vyšehrad, se stal ofenzivní veterán Miroslav Slepička.

Slepička: Rád bych důvěru splatil nejen výkony, ale i zkvalitněním party a předáním zkušeností

Ten nedávno přerušil fotbalovou kariéru kvůli bojovému sportu MMA. "Ve srovnání s fotbalem se jedná o dva různé sporty. Jediné, co mají společného, je fyzička. Další získané zkušenosti z MMA ve fotbale nevyužiji. Samozřejmě jsem strach před zápasem měl. Bez strachu by to ani nebylo ono, protože ten k MMA patří. Kdo ho nemá, tak lže," pronesl na webu fkpribram.cz bývalý střelec Liberce, Sparty či Dinama Záhřeb, ve kterém potkal svého času i současného kanonýra Juventusu Maria Mandžukiče.

K řece Litavce se dostal z třetiligového Písku, v jehož dresu se pral na podzim. "V Písku je spousta šikovných fotbalistů. Nerad bych na někoho zapomněl, a tak nebudu jmenovat, ale v ČFL běhá spoustu zajímavých fotbalistů. A jestli se do Písku vrátím? Nikdy neříkej nikdy. Ukáže čas, ale teď jsem v Příbrami," pronesl nový kolega Hlúpika, Skácela, Grajciara či Zápotočného, jehož slova vyšla na stránkách fkpribram.cz.

A jak hodnotí dosavadní zimní přípravu pod známým trenérem Josefem Csaplárem? "Zatím vše běží podle plánu. Věděl jsem do čeho přicházím, přesto jsem nadšení z kluků v kabině a ostatních lidí okolo týmu. Jsem rád, že jsem dostal šanci opět působit v Příbrami. Rád bych důvěru splatil nejen výkony na hřišti, ale i zkvalitněním party v kabině a předáním zkušeností mladším spoluhráčům," uzavřel Slepička, jehož se v poslední době přípravné zápasy netýkaly.