Zkratku do pohárů známe, ale budou to chrtí dostihy, ví na zlínské Letné

OBSAHUJE VIDEO

Ve Zlíně, který z celkových devíti přípravných zápasů prohrál pouze s BATE Borisov (2:3), se přes zimu ustálil kádr a jediným odchodem, které vedení mrzí, je přestup Dame Diopa do Baníku.

Zkratku do pohárů známe, ale budou to chrtí dostihy, ví na zlínské Letné

Jinak odešli nepotřební Podio, Bartolomeu, Švenger a Štípek (je na testech ve vietnamském celku Than Quang Ninh) a přišli pouze Vyhnal s Bijiminem.

Ševci měli v posledních dvou sezonách bídná jara. I díky zkušenostem z Evropské ligy však na moravské Letné věří, že jsou poučeni a že tentokráte nebudou kráčet od porážky k porážce.

"Chceme se zlepšit. Musíme hlavně zvládnout první dvě ligová kola a v tabulce se posunout výš. Hlavně nechceme mít starosti se záchranou," pronesl stratég aktuálně devátého mužstva prvoligového peletonu Bohumil Páník.

Kromě nejvyšší soutěže je Zlín ve hře i v MOL Cupu, kde obhajuje triumf z loňska. Ve čtvrtfinále ho čeká druholigový Hradec, který zrovna neprožil podzim snů...

"Zkratku do pohárů známe. Víme, ale že z MOL Cupu se stanou chrtí dostihy. Kdo doběhne první, vyhraje jackpot," uzavřel šéf Jiráčka, Vukadinoviče, Janíčka a spol., který moc dobře ví, že i letos půjde vtěz poháru přímo do základní skupiny Evropské ligy, což vítězi zaručí příliv minimálně 80 milionů korun.

Generálka na jaro Zlínu vyšla - psílený Slovan Bratislava odjel zpět na Slovensko s porážkou.