Proč dal Ronaldo hattrick? Možná kvůli vyhrožování Peréze!

Cristiano Ronaldo vstřelil před duelem s PSG o víkendu hattrick proti Realu Sociedad a zdá se, že je portugalský kanonýr ve skvělé formě. 

Proč dal Ronaldo hattrick? Možná kvůli vyhrožování Peréze!

Není to ale třeba tím, že mluvil s prezidentem Perézem o dost nepříjemných věcech? CR7 měl tuto sezónu špatnou formu dokonce natolik, že to zaráželo i samotného prezidenta a bosse klubu.

Ten mu údajně zásadně sdělil svou nespokojenost a dodal, že pokud se nějak nezlepší, tak jej bude muset prodat do Paříže. To ale nebyl ten hlavní "trest" pro Cristiana Ronalda. 

Větší trest by to byl možná pro Real Madrid, jenž by přišel o nejlepšího hráče své historie. Nebo minimálně jednoho z nejlepších. A hlavně - na fotbalových trávnících současně moc dobrých hráčů jako Ronaldo neběhá. Pravděpodobně jen jeden - Lionel Messi.

A ten by podle slov Florentina Peréze nahradil CR7 v Realu Madrid, což je dost nepříjemné pro Portugalce. Nezačal se Ronaldo "více snažit" až po této konverzaci s prezidentem? Hattrick totiž přišel ihned po ní...

A že je příchod Messiho na Santiago Bernabeu nereálný? Možná. Ale kdysi byl i příchod Cristiana Ronalda z Manchesteru United nereálný...