Máme recept na Real, dušuje se obránce PSG

Paris Saint-Germain vstupuje do valentýnského zápasu proti Realu Madrid jako mírný favorit, neboť Bílý balet prožívá špatnou sezónu. Stále je to ale ten starý dobrý Real, který straší celou Evropu. 

Máme recept na Real, dušuje se obránce PSG

Bílý balet téměř s jistotou neobhájí La Ligu a vypadl už i ze španělského poháru, i proto tak chce bezpodmínečně vyhrát dvojzápas s Paříží a poté i následné čtvrtfinále, semifinále a finále.

Paris Saint-Germain ale hraje výtečně a jsou to oni, kdo vstupují do duelu se silným mužstvem jako je Real jako favorit. Přesto ale ani jeden tým, a už vůbec ne onen "favorit," nesmí nic podcenit a musí se připravit na veledůležitý zápas.

Navzdory špatné formě je Real Madrid velmi silný tým s perfektním útokem, jemuž diriguje pětinásobný nejlepší hráč planety Cristiano Ronaldo. Pokud se obraně Pařížanů podaří značku CR7 i jeho kolegy z útoku zastavit, tak mají z poloviny vyhráno.

A jeden člen defenzívy PSG, stoper Marquinhos, prý má recept na Real Madrid! "Jak porazit Real? Musíme hrát svoji hru, věřit si, být poučeni z chyb z minula, vyvarovat se nepřesnostem a proměňovat šance. Máme na ně. Věřím, že postoupíme a celou soutěž vyhrajeme," prozradil stoper PSG.