Televizní hosté pro osmifinále Ligy mistrů? Kisel, Sňozík, Hašek a Rosický

Fanoušci toho nejlepšího fotbalu se konečně dočkají. Prestižní Liga mistrů opět zvedá oponu, aby nabídla osmifinálové souboje.Již ve středu se odehraje dlouho očekávaný šlágr mezi Realem Madrid a Paris Saint-Germain. Do studia Petra Svěceného navíc v roli hosta dorazí jedna z největších osobností českého fotbalu, Tomáš Rosický! Předzápasový program začíná v úterý i ve středu od 20.10 na stanicích O2 TV Sport a O2 TV Fotbal.


Televizní hosté pro osmifinále Ligy mistrů? Kisel, Sňozík, Hašek a Rosický

Legendu pražské Sparty a londýnského Arsenalu doplní ve středu také Ivan Hašek, bývalý skvělý fotbalista a dnes úspěšný trenér. Oba hvězdní hosté budou společně s moderátorem Petrem Svěceným rozebírat, analyzovat a hodnotit nejen hit mezi Realem a PSG, ale také duel mezi Portem a Liverpoolem.

Zmiňovaný souboj mezi Realem Madrid a francouzským Paris Saint-Germain slibuje opravdu výjimečnou podívanou. V sezoně trápící se španělský velkoklub může ještě zachránit sezonu. Navíc v soutěži, ve které se mu dlouhodobě daří. Poslední dva ročníky patřili právě svěřencům kouče Zinedina Zidana, kteří nad své hlavy po zásluze zvedli tradiční ušatý pohár.

Naopak hvězdami nabité PSG o velkém úspěchu v Lize mistrů zatím jen sní. Nyní však mají ve svých řadách vůbec nejdražšího hráče světa, brazilského kanonýra Neymara. Ten bude chtít již ve středu ukázat, že má v současné době lepší formu než aktuální držitel Zlatého míče Cristiano Ronaldo z Realu Madrid.

Liga mistrů ale naservíruje atraktivní duely už v úterý, kdy se diváci můžou těšit na měření sil mezi italským Juventusem Turín a londýnským Tottenhamem Hotspur. Do úterního studia přijal pozvání Karol Kisel a také bývalý brankář Radek Sňozík.