Teplický Hora před jarem: Měli bychom mít na soupeře více taktických variant než doposud

Teplický Jakub Hora je po necelém roce pauzy opět zpět, po vážném zranění kolena absolvoval kompletní zimní přípravu a už se nemůže dočkat startu ostrých jarních bojů. 

Teplický Hora před jarem: Měli bychom mít na soupeře více taktických variant než doposud

"Zima byla docela těžká, jako je každá zimní příprava. Pro mě ale bylo dvojnásob těžká, protože jsem dělal jiné pohyby, než jsem dělal při rekonvalescenci. Bylo to ale vše pozitivní, protože mi koleno vydrželo. Už se cítím v pohodě. Ligová atmosféra mi chyběla, už se moc těším. Věřím, že se zase dostanu do herní formy," pronesl na webu fkteplice.cz bývalý hráč Slavie s minulostí v Českých Budějovicích.

Co pocity z mužstva? "Sehrává se, ladí formu. Kdybychom teď v posledním přípravném utkání dali Táborsku místo jedné branky pět nebo šest gólů, tak by to bylo super. Ale možná je to takhle lepší, uspokojili bychom se. Příprava podle mě vypadala dobře, ale to se potvrdí, nebo vyvrátí až v sobotu v Jablonci," pokračoval na klubovém webu svěřenec kouče Daniela Šmejkala.

Ačkoliv mu klub prodal Martina Filla, v ofenzivě by si mohl dobře rozumět s nejlepším střelcem Sklářů Davidem Vaněčkem. "Ať už vepředu nastoupí David, nebo Marek Červenka, neměl by být rozdíl. S oběma jsem už samozřejmě hrával a musíme si vyhovět. Asi jsme se nejvíc věnovali herním stylům, abychom byli variabilnější. Uvidíme, jak to půjde v lize, ale měli bychom mít na soupeře více taktických variant než doposud," doplnil kolega Grigara, Rezka, Kroba a spol.

Sedmnácté kolo je konfrontuje s Jabloncem. "Čeká nás těžký zápas, v lize je každý těžký. My půjdeme zápas od zápasu, abychom uhráli co nejvíce bodů a mohli se tak snažit atakovat vyšší příčky nad námi. Každý cítí, že tam sice je nějaká bodová propast, ale zároveň ví, že loni to také tak bylo a jak to nakonec dopadlo. Chceme týmy, které jsou nad námi, honit," uzavřel na fkteplice.cz šestadvacetiletý rodák z Mostu.