Emery: Jsem silně přesvědčený, že PSG může přes Real postoupit

Emery: Jsem silně přesvědčený, že PSG může přes Real postoupit

Silný pařížský celek se ve čtvrtfinále Ligy mistrů vypravil na půdu Bílého baletu, kde se sice jako první radoval ze vstřelené branky, jenže nakonec si odvezl hořkou porážku. Realu se podařilo nepříznivé utkání otočit ve svůj prospěch (3:1), a to jen více namotivovalo svěřence Unaie Emeryho. 

Španělský lodivod ve službách nejlepšího týmu z francouzské ligy si po prvním vzájemném střetnutí s Realem Madrid neodpustil pár „rýpanců“ na adresu rozhodčího. Sudí měl velký vliv na vývoj utkání, který posouval dopředu domácí celek, a zdali to mělo nějak prospět i poraženému týmu, tak jen v tom, že v odvetě mají dvakrát tak velkou chuť postoupit.

„Jestli chcete hledat chybu u mě, měli byste se nejprve podívat na zápas. Náš tým hrál velmi dobře, a i když jsme takovýto výsledek nechtěli, na hřišti jsme odevzdali vše. Hlavní problém přišel až s rozhodčím. Rád bych našel sudího, co by nastavil stejnou laťku v odvetě i pro nás,“ pravil rozhořčeně Emery.

Současný trenér PSG byl již jednou upozorněn za nevhodné chování vůči rozhodčím a je tedy možné, že s opakováním přijde i nějaký trest. Zdali se bude jednat pouze o pokutu, to nám prozradí až dění během následujících dní. Prozatím však tyto věci jdou stranou. PSG zůstává odhodlané v odvetě uvést věci na pravou míru.

„Jsem silně přesvědčený, že přes Real můžeme postoupit. Musíme se dobře připravit, zotavit se a hlavně být více efektivní, než jsme byli doposud,“ dodal Emery.