Robben by rád pokračoval na té nejvyšší úrovni, i kdyby to znamenalo odchod z Bayernu

Holandský křídelník Arjen Robben teprve nedávno ukončil aktivní reprezentační kariéru a nyní se objevil otazník také nad jeho profesionální kariérou. Sám hráč tak začal přemýšlet nad svou budoucností, neboť se pomalu blíží ke konci aktivního kontraktu s Bayernem Mnichov.

Robben by rád pokračoval na té nejvyšší úrovni, i kdyby to znamenalo odchod z Bayernu

Arjen Robben, Emre Can, Ander Herrera a nedávno ještě i Mesut Ozil. To všechno jsou velcí hráči, kterým by za normálních okolností v létě vypršela se svým současným zaměstnavatelem platná smlouva, a tudíž by mohli odejít zadarmo.

Pro Robbena je situace malinko odlišná, jelikož se střídavě potýká s převážně drobnými zraněními, avšak svou myslí je stále upoután na ty nejvyšší cíle. Zdali to bude právě v Bayernu, to ho zdaleka netrápí, ale rád by pokračoval na té nejvyšší úrovni.  

„Kdybyste se zeptali, jak se cítím, odpovím vám, že jsem více než fit. Rád bych pokračoval na té nejvyšší fotbalové úrovni další dva roky, což je teď mým hlavním cílem,“ pravil Robben.

Mezi možnými nápadníky nejsou vyloučeny ani nabídky z USA nebo Číny. Na ty se ovšem nizozemský forward nedívá s nějakým větším nadšením.

„Mám na stole spoustu nabídek a některé možnosti jsem si již zaškrtnul jako možné. Zatím si je ale nechávám jenom pro sebe. S klubem (Bayern Mnichov) se ještě sejdeme a společně si představíme své vize. Poté se uvidí.“