Dohoda tří velkých týmů? Týkala by se těchto transferů...

Dohoda tří velkých týmů? Týkala by se těchto transferů...

V amerických soutěžích jako NBA nebo NFL jsou obchody či výměny tří týmů naprosto běžnou praxí, v evropském fotbale to ovšem tak často nevidíme. Spíš vůbec. To by se ale v létě mohlo změnit!

A byl by tento obchod opravdu světový! Přestupovala by totiž opravdu ta nejlepší fotbalová jména. Výměna by se týkala těchto tří týmů: Real Madrid, Manchester United, Paris Saint-Germain. Už to svědčí o tom, že by se stěhovali jen ti nejlepší.

Do Manchesteru United by z Realu Madrid putoval Raphael Varane. Mladý talentovaný obránce, jenž právě současnému kouči Rudých ďáblů Mourinhovi vděčí za zařazení do A týmu Realu, by se vrátil ke svému oblíbenému kouči.

Real Madrid by získal hvězdného Neymara z Paris Saint-Germain! A do francouzské metropole by putoval stoper či bek Marcos Rojo. V kvalitách hráčích je ale vzhledem k Neymarovi velký nepoměr. Proto by si týmy vše musely vykompenzovat určitou finanční částkou. 

Jak moc je tato výměna pravděpodobná a jaké částky by kdo komu poslal? Na tyto otázky budeme znát odpověď nejspíše až v létě. Je ale téměř jisté, že opět uvidíme velezajímavý přestupový trh.