Guingamp sází na slavné geny - už má mladého Thurama a nyní podepsal Drogbu juniora

Guingamp sází na slavné geny - už má mladého Thurama a nyní podepsal Drogbu juniora

Sedmnáctiletý syn Didiera Drogby Isaac Drogba se upsal francouzskému Guingampu, jehož trikot oblékal šestnáct let zpět i jeho slavný otec, jenž oslaví příští měsíc čtyřicáté narozeniny.

Teenager se přesunul do země galského kohouta z mládežnické akademie Chelsea, jejíž ikonou je právě bývalý dlouholetý reprezentant Pobřeží slonoviny.

Jeho potomek ale v jeho šlépějích tak úplně nepůjde, protože by rád bojoval za Albion. "Přeje si reprezentovat Anglii," ozřejmil idnes.cz citovaný útočník Phoenixu Rising, který v minulosti střílel branky i za Montreal Impact, Galatasaray Istanbul, Šanghaj Shenhua či Olympique Marseille.

"Nemohu být pyšnější," vzkázal po jeho příchodu do aktuálně desátého celku Ligue 1 čtyřnásobný šampion Premier League. A reagovali také jeho bývalí spoluhráči ze Stamford Bridge...

"Nemůžu uvěřit, jak vyrostl. Gratuluji," vzkázal John Terry, jenž je aktuálně kapitánem Aston Villy. "Pamatuji si ho jako malého slušeného kluka. Teď je z něj chlap. Také se připojuji ke gratulaci," doplnil portálem idnes.cz citovaný Frank Lampard.

Drogba junior začne na francouzské půdě v juniorském mužstvu do devatenácti let. Od sezony 2018/2019 už by se však rád prosazoval také v áčku, za které už mimochodem aktuálně pálí také dvacetiletý syn někdejšího francouzského zadáka Liliana Thurama Marcus Thuram.