Horší výsledky lídra FNL? Penzistovi Pospěchovi chybí fotbal a Skuhravý toho chce využít

Horší výsledky lídra FNL? Penzistovi Pospěchovi chybí fotbal a Skuhravý toho chce využít

Devětatřicetiletý Zdeněk Pospěch sice po minulém soutěžním ročníku zamával profesionální kariéře, ovšem uběhlo jen pár měsíců a on už znvou trénuje se Slezským FC Opava a dokonce si za něj zahrál přípravný zápas. 

Co se děje? Nebude to znamenat velký comeback? "Zdeněk doplňuje počet našich hráčů a vypadá velice dobře. Uvidíme, jak to bude pokračovat, ale pokud s ním budeme spokojeni a on bude mít chuť, tak toho využijeme. To, že znovu trénuje, vzešlo od něj. A vypadá jako mladý kluk. Trochu je znát, že mu chybí herní praxe a kondice, ale dohání to nepřebernými zkušenostmi. Fotbal miluje," pronesl idnes.cz citovaný trenér Roman Skuhravý.

A co názor samotného bývalého hráče Baníku, Sparty, Kodaně či Mainzu? "Kariéru jsem ukončil, ale je pravda, že s týmem trénuji. To, že jsem začal trénovat, ukazuje, že mi fotbal chybí. Cítím se dobře. I pokud jde o zdraví, tak musím zaklepat, že je to dobré," pokračoval na stránkách idnes.cz někdejší český reprezentant, jenž je nadšený, že se Opava snaží poslední dvě sezony o útočný fotbal. "Lidem se to líbí, o čemž svědčí i návštěvnost. To, že se Opava pohybuje dva roky na špici, ukazuje, že je cesta dobře nastavená," doplnil.

Generálka na Fotbalovou národní ligu proti Ústí nad Labem čeká Zavadila a spol. v sobotu proti Skalici. Lídr druhé ligy by rád pomalu i výsledky. Z předchozích deseti utkání má totiž na kontě jen tři výhry, dvě remízy a pět proher. "Herní tvář je lepší než výsledková," upozornil extrenér Jablonce, jehož slova vyšla na idnes.cz.

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.