Lewandowski změnil agenta a brzy může vyměnit také klub

Lewandowski změnil agenta a brzy může vyměnit také klub

Vyhlášený polský ostrostřelec usazený v bavorské Allianz Areně Robert Lewandowski, jehož konto zdobí pět německých titulů, se rozloučil se svým dlouholetým agentem Cezary Kucharskim.

"V tuto chvíli je definitivní konec. A proč? Někdy to tak chodí, některé vztahy končí a pro obě strany to bude lepší. Vážíme si toho, co Cezary za ty roky pro Roberta udělal. Na to nemůžeme zapomenout, ale aby něco fungovalo ještě lépe, je potřeba provést určité změny," ozřejmil webem sport.sk citovaný útočníkův kamarád z dětství Tomasz Zawislak, jenž se stará kanonýrovi Bayernu Mnichov o jeho sociální sítě.

Jak informoval polský novinář Mareusz Borek, novým zástupcem devětadvacetiletého kolegy Neuera, Ribéryho, Robbena a spol. bude již čtyřiasedmdesátiletý Izraelec Pini Zahavi, jenž měl v portfoliu například Javiera Mascherana, Carlose Téveze či Rio Ferdinanda, jemuž pomohl z Leedsu do Manchesteru United.

"Je to velká čest a privilegium, že budu zastupovat a starta se o kariéru nejlepšího světového útočníka," šplhl si u svého nového klienta Zahavi, který se loni podílel i na rekordním transferu Neymara z Barcelony do Paříže.

Podle tisku našich severních sousedů může jít o dostatečně velký signál k tomu, že bude současný svěřenec Juppa Heynckese s minulostí v Lechu Poznaň a Borussii Dortmund za pár měsíců převlékat dres a pravděpodobně ho čeká podpis Realu Madrid.

"Lewa" dal jen v bundeslize za Bayern během 43 měsíců 97 branek.