Néstor nakonec do Boleslavi nezamířil, Čivič by si ale měl zahrát o slovenský titul

Néstor nakonec do Boleslavi nezamířil, Čivič by si ale měl zahrát o slovenský titul

Sparta, jíž čeká v sobotu 24. února výjezd do Uherského Hradiště, se chtěla v závěru zimního přestupového okna chtěla dočasně zbavit dvou hráčů. Nakonec se jí však podaří udat asi jen jednoho z nich.

Jedná se o ofenzivně laděného španělského záložníka Néstora Albiacha a levého obránce Eldara Čiviče, s tím, že o oba fotbalisty stála Mladá Boleslav.

Možná i kvůli svalovému zranění bývalého borce Dukly ale nakonec tým z města automobilů couvnul. Zdroj blízký letenského mužstva uvedl, že se celá záležitost uzavřela. Nakonec se však ozvala Dukla, kde bude zapůjčen bez opce.

Také o bosenského krajního beka s minulostí ve Slovácku stál klub, na jehož lavičce sedí Dušan Uhrin mladší. Ani v jeho případě se však podle serveru isport.blesk.cz obě značky nedomluvily a mladík, který by neměl místo v základní sestavě slavného "S", tak zřejmě půjde jinam, i když ne daleko.

Kolega Plavšiče, Vatajelua či Stanciua by se měl přesunout do slovenské Fortuna ligy, kde ho čeká krátkodobé angažmá ve Spartaku Trnava, kde řediteluje někdejší stratég Zlína či Bohemians 1905 Pavel Hoftych.

A jak blízko či daleko je jeho posílení aktuálního lídra slovenské tabulky? "Na Slovensku končí přestupový trh o týden později. Oficiálně by mohlo být vše dotažené po víkendu," pronesl Deníkem Sportem citovaný zdroj blízký čtvrtému celku HET ligy.

Jednadvacetiletý Čivič odehrál k tomuto datu jen 4 ligové zápasy, o čtyři roky starší Néstor je na tom se starty úplně stejně.