Snad se s Chrienem uvidíme v Lisabonu na kávě, reagoval na los Hrošovský. Co další?

OBSAHUJE OHLASY

Plzeň skvěle vyřadila srbský Partizan Bělehrad a do cesty se jim nyní v osmifinále postavil portugalský Sporting Lisabon, mateřský klub Cristiana Ronalda. V Lisabonu současně hraje i Martin Chrien, ten však působí v konkurenční Benfice. Explzeňský hráč se s záložníkem Viktorie Patrikem Hrošovský prý v Lisabonu sejde na kávě, nicméně více Viktoriánů nabídlo své ohlasy ihned po losu.

Snad se s Chrienem uvidíme v Lisabonu na kávě, reagoval na los Hrošovský. Co další?

„Já osobně jsem si Sporting docela přál. Je to atraktivní soupeř a pro nás i pro fanoušky je dobře, že nejedeme do Ruska nebo na Ukrajinu. Jsme spokojeni. Porazit se totiž dá každý a my se o to budeme prát i proti Sportingu. Je super, že jsme postoupili takhle daleko, ale rozhodně nic nebalíme,“ řekl ihned po losu Radim Řezník.

„Sporting vyřadil v předkole Ligy mistrů FCSB a ze třetího místa základní skupiny postoupili do jara Evropské ligy. Vím, že za ně hraje vysoký Nizozemec Bas Dost i další krajánky, kterými tyto týmy disponují. Určitě budou rychlí a šikovní,“ prozradil své pocity po losu i Jan Kopic.

 „Už jsem si s ním psal, že se uvidíme v Lisabonu na kávě. Snad se mi povede sehnat pro něj lístky, těším se na něj,“ řekl Hrošovský na adresu Martina Chriena, jenž působí v Benfice Lisabon. 

Co ale řekl ten nejdůležitější muž a strůjce několik evropských úspěchů Plzně Pavla Vrby? „Je to pro nás hodně zajímavý soupeř. Portugalský fotbal je hodně technický. Mají spoustu kvalitních zahraničních hráčů, kteří si s míčem rozumí. Pro nás se bude jednat o hodně zajímavou konfrontaci a je úplně jedno, kdo hraje doma. Každý tým chce dávat v zápasech branky a je jedno, jestli to je doma nebo venku,“ píše se na webu klubu.