Musíme podat perfektní výkon a přes Barcelonu postoupíme, říká Azpilicueta

Musíme podat perfektní výkon a přes Barcelonu postoupíme, říká Azpilicueta

Londýnská Chelsea v úvodním kole vyřazovací části Ligy mistrů na svém hřišti „pouze“ remizovala s aktuálním lídrem španělské LaLigy a zkomplikovala si tak postup do dalších fází této prestižní soutěže. Aby se tedy Blues mohli po odvetě radovat, musí na Camp Nou podle Azpilicuety předvést perfektní výkon.

„Máme stále o co hrát a s Barcelonou se určitě můžeme těšit na velice zajímavý duel. Všichni víme, že nás nečeká nic lehkého, ale pokud budeme hrát, jako jsme hráli doma, jsme schopni se o postup porvat.“

„Musíme podat perfektní výkon. V Barceloně hraje spousta dobrých hráčů a doma budou ještě silnější. My však zůstáváme sebevědomí a pokusíme se kvalifikovat do dalšího kola,“ pravil brazilský obránce.

Aby Chelsea podala bezchybný výkon, musí se nejprve pořádně připravit. Ačkoliv je na ostrovech o titulu v podstatě už rozhodnuto, o místa v nejlepší čtyřce, jež týmům zaručí přímou účast v nadcházející sezoně Ligy mistrů, se stále bojuje. Blues se ihned v dalším ligovém kole vydají do Manchesteru, kde změří své síly s Rudými ďábly.

„Před několika týdny jsme prohráli dvě utkání v řadě a na ty jsme odpověděli dvěma důležitými výhrami. Sezona se čím dál více blíží svému konci a my potřebujeme co nejvíc bodů. Další zápas je vždy ten nejdůležitější a je úplně jedno, proti komu to bude. Vždy se budeme snažit získat tři body,“ dodal Azpilicueta.