Kritici Juventusu netuší, jak těžký je Tottenham soupeř, tvrdí Pjanić

Kritici Juventusu netuší, jak těžký je Tottenham soupeř, tvrdí Pjanić

Juventus čeká v odvetě na poli anglického Tottenhamu nelehký úkol. Svěřenci Massimilianoa Allegriho budou napravovat domácí zaváhání z ostře sledovaného utkání prestižní Ligy mistrů, ve kterém ztratili dvougólový náskok a Spurs dovolili odjet s dvěma cennými góly ze hřiště soupeře. 

Pokud vstřelíte dva góly během prvních deseti minut, může to váš tým patřičně uklidnit. Staré dámě se to povedlo a po zbytek utkání se spíše jen vozila podle tempa, které ordinovali hosté. Když se však po značné poziční převaze Tottenhamu podařilo ve druhém poločase vyrovnat a posléze se i strachovat o výsledek, na Juventus se začala hrnout velká míry kritiky.

„Té kritiky po zápase Ligy mistrů bylo opravdu hodně. Lidé ale zapomínají, že jsme hráli proti Tottenhamu, což je velice silný soupeř s velikou kvalitou jak ve středu hřiště, tak i v útoku,“ pravil Pjanić, jenž se snažil reagovat na reakce medíí či fanoušků z posledních dnů.

„Tottenham je velice kvalitní tým a lidé, co nás po zápase kritizovali, ho možná ani neznají. Za stavu 2:0 jsme měli hru zvládnout lépe, ale teď už čas nevrátíme. Podstatné je, že to pro nás není žádný konec. Před námi je odvetné utkání a samozřejmě chceme postoupit,“ dodal.

Odveta je na programu 7. března. Stará dáma vyjede do Wembley, tedy dočasného domova Spurs, který je svou kapacitou 90 000 míst druhým největším stadionem v Evropě.