Budou padat ve Zlíně hlavy? Grygera je rozčarovaný a mluví se o Petrželovi či Uhrinovi

Budou padat ve Zlíně hlavy? Grygera je rozčarovaný a mluví se o Petrželovi či Uhrinovi

Zlínští Ševci z moravské Letné, kteří v HET lize obhajují loňské šesté místo, nezahájili jarní část tak, jak si představovali a po domácí remíze s Duklou prohráli až nečekané vysoko s Karvinou.

"Ze zápasu v Karviné jsme všichni rozčarovaní," pronesl webem idnes.cz citovaný sportovní manažer úřadujícího vítěze MOL Cupu Zdeněk Grygera, který už vetchý výkon aktuálně devátého celku tabulky řešil s majitelem Zdeňkem Červenkou, se kterým se potkal jak v neděli, tak v pondělí.

Tým z Baťova města, kteří už mají náskok na sestupové příčky pouhých pět bodů, se přitom během zimní přestávky zbavil nepotřebných a dokonce se mluvilo o nejsilnějším kádru v historii, což dokládá přítomnost hráčů jako Bartošák, Bijimine, Holzer, Jiráček, Mehanovič, Ekpai, Traore, Vukadinovič, Beauguel, Železník či Vyhnal.

"Naše plány jsou úplně mimo. Už nejsme v tak komfortní situaci. Den poté to ještě bylo živé. Hledáme důvody současné situace. Hráči měli dlouhé video s trenéry," ozřejmil na stránkách idnes.cz někdejší obránce české reprezentace s klubovou minulostí ve Spartě, Ajaxu, Juventusu či Fulhamu.

Pokud jde o hlavního trenéra Bohumila Páníka a rozkývanou židli nad jeho funkcí, Grygera jeho předčasný konec nevyloučil. Mezi případnými kandidáty jsou zmiňováni Vlastimil Petržela, který naposledy vedl Baník či Dušan Uhrin mladší, jenž po tomto kole skončil v Mladé Boleslavi. "Vždycky se může něco stát. Zatím jsme hledali příčiny a to, jak je odstranit," uzavřel Grygera.