Klid na Old Trafford údajně narušuje neutichající spor Mourinha s Pogbou

Klid na Old Trafford údajně narušuje neutichající spor Mourinha s Pogbou

Bulvárně laděný britský list The Sun se tento týden zabýval i spory v divadle snů na Old Trafford mezi manažerem José Mourinhem a záložníkem Paulem Pogbou.

Obě ikony světového fotbalu enmohou najít společnou řeč kvůli pozici a úkolům bývalého hráče Juventusu a deník dokonce informoval o menší potyčce na jedné z tréninkových jednotek Rudých ďáblů, která měla skončit důraznými slovy kouče "Já jsem tu šéf".

Francouzský reprezentant je frustrovaný kvůli tomu, že na něj někdejší stratég Interu, Realu či Chelsea nakládá převážně defenzivní úkoly a jejich postoje a názory se od sebe vzdalují čím dál tím víc.

Interní boj už by mohl přetékat také v naschvály. Před osmifinále FA Cupu měl kolega Matiče, Fellainiho či Lukaka trnérovi sdělit, že je nemocný a že nemůže na plac. Odveta přišla záhy a čtyřiadvacetiletá hvězda nebyla v základu při úvodním osmifinále Ligy mistrů se Sevillou (přišel na trávník až po zranění Herrery).

Pogba, jehož agent Mino Raiola už ho měl směrem k létu nabízet dokonce Realu Madrid, má na rudé straně Manchesteru smlouvu do roku 2021. Mourinho má smlouvu o rok kratší, ale součástí dokumentu je i opce na další prodloužení.

Portugalský "Special One" už v minulosti podobně odstavil Ikera Casillase, jehož posadil na lavičku a on později pláchl do FC Porto.