Kane? Real Madrid upoutal jiný útočník!

Kane? Real Madrid upoutal jiný útočník!

Real Madrid má dlouhodobou slabinu na pozici hrotového útočníka a v létě ji konečně hodlá vyřešit. Celý rok se hovoří o tom, že na Santiago Bernabeu přijde Harry Kane, to ale možná nevyjde.

Harry Kane se do výšin dostal kvůli pár brankám a každý čekal, že se jeho výkony vrátí téměř na dno, nicméně anglický útočník ukázal, že to není žádný jednosezónový hráč a v Premier League válí už roky. Třeba jako kdysi Cristiano Ronaldo.

Není tak divu, že o něj stojí tak velký klub jako Real Madrid. Bezpochyby by si zde polepšil hráč, neboť by zde vyhrával podstatně více trofejí, a jakýsi upgrade je i změna hrotového útočníka z Benzemy na Harryho Kanea. Nevýhodné je to ovšem pro Tottenham, jenž by ztratil hvězdu a hráče do budoucna, takže může při přestupu dělat problémy.

Je ale otázkou, zda k transferu nebo vůbec k nabídce dojde. Real si totiž do hlavy vzal jiného útočníka, a pravděpodobně ještě lepšího. Řeč je o Robertu Lewandowském, který je momentálně prioritou Realu Madrid a pokud by Harry Kane na Santiago Bernabeu přišel, byl by to až plán B!