Ibrahimovičovi chybí národní tým a přemýšlí o mistrovství světa: Dveře ještě nejsou zavřené

Ačkoliv se šestatřicetiletý ofenzivní veterán z Old Trafford Zlatan Ibrahimovič rozloučil s mezinárodním fotbalem již po francouzském Euru v roce 2016, v současnosti se zabývá myšlenkami na návrat a nejcennější dres ho opět láká.

Ibrahimovičovi chybí národní tým a přemýšlí o mistrovství světa: Dveře ještě nejsou zavřené

To, že zvažuje návrat do národního týmu Švédska, potvrdil v interview ve Stockholmu a to vše i přesto, že v kvalifikaci o šampionát nezasáhl ani do jednoho utkání a v útoku řádili jiní.

Návrat na nejvyšší úroveň ho láká zejména z toho důvodu, že toho v posledních měsících na klubové úrovni mnoho neodehrál. V loňském roce chyběl Manchesteru United od dubna až do prosince a koleno se mu ozvalo také letos v zimě.

V současnosti už však bývalý snajpr Paris Saint-Germain, Barcelony či Juventusu opět trénuje s prvním týmem Rudých ďáblů a chystá se na návrat na soutěžní trávníky. Také proto je opět optimistou a cítí, že by ještě mohl severskému výběru pomoci...

Jaká tedy byla jeho přesná slova směřovana švédským novinářům? "Národní tým mi chybí. Když hrajete za reprezentaci 20 let a najednou vidíte jiné hráče, že za něj znovu hrají a vy už ne, je to tvrdé. Ale podobné to, je když jste zranění. Ty dveře každopádně nejsou zavřené definitivně," prohlásil webem eurofotbal.cz citovaný kolega Martiala, Lukaka či Rashforda.