Balotelli už prý vyspěl a stojí 100 milionů eur. Se kterými kluby už o něm Raiola mluvil?

Balotelli už prý vyspěl a stojí 100 milionů eur. Se kterými kluby už o něm Raiola mluvil?

Dřívější magnet na problémy a kontroverze Mario Balotelli hraje Ligue 1 už necelé dva roky a k tomuto datu v ní vstřelil 28 branek v sedmatřiceti startech v základní sestavě. 

Protože mu však na konci této sezony končí v Nice smlouva a v létě bude volným hráčem, podle svého agenta Mino Raioly znovu myslí na ještě prestižnější adresu, která by ho s veškerým respektem k jeho současném působišti bojujícím v Evropské lize vrátila do "velkého fotbalu".

Světoznámý manažer, který má v portfoliu také Zlatana Ibrahimoviče,Henrikha Mkhitaryana, Romelu Lukaka, Marca Verrattiho či Paula Pogbu, se o tom rozpovídal v televizním interview pro RAI.

V úvahu připadá jak Premier League, tak Serie A. "Už vyspěl a je připravený na návrat. Nyní patří mezi 10 nejlepších útočníků na světě. Jednám teď se spoustou klubů v Anglii i v Itálii. Mluvil jsem s Juventusem, Římem, Neapolí i Interem," pochlubil se serverem eurofotbal.cz citovaný Raiola.

Cena za kontroverzního útočníka nebude malá. Raiola dokonce zmínil sumu 100 milionů eur, za což se dají pořidit opravdu skvostní a spolehliví hráči. "V Itálii je to momentálně útočník číslo 1. Stál by 100 milionů eur, ale po sezóně bude volný, takže to pro každého bude skvělý obchod," obhajoval svou cenovku Raiola, jehož slova přinesl portál eurufotbal.cz.

Ač byl v případě sedmadvacetiletého borce s minulostí v Interu, Manchesteru City či Liverpoolu mediálně zmiňován také zájem AC Milán, kde už "Super Mario" dvakrát působil, ze třetího angažmá nic nebude. Sám Raiola ozřejmil, že s Rossoneri nejedná, a to kvůli osobě sportovního ředitele Massimiliana Mirabelliho, se kterým se svého času rozhádal kvůli Gianluigimu Donnarummovi.