Pět adeptů, kteří by za pár měsíců mohli rozšířit záložní řadu Rudých ďáblů

Pět adeptů, kteří by za pár měsíců mohli rozšířit záložní řadu Rudých ďáblů

Kouč Manchesteru United José Mourinho má pro letošní léto jasný plán. Chce posílit střed své záložní řady, neboť tuší, že Michael Carrick a Marouane Fellaini nemusí být pro další sezónu k dispozici. Zatímco první jmenovaný již koketuje s odchodem do penze, ten druhý by se nebránil nové výzvě. Portugalský stratég údajně sestavil seznam o pěti jménech, ze kterých by chtěl alespoň dva na Old Trafford přivést.

List Daily Mail přišel z touto zprávou na počátku tohoto týdne a informace má údajně z důvěryhodných zdrojů uvnitř klubu. Přestože se jedná i tak zatím o čirou spekulaci, jména na tomto seznamu nejsou zase až tak úplně od věci. Nedávno se skloňovalo také jméno Williana z Chelsea, ale toho by si Blues rádi ponechali, přestože kolem něj krouží milánské AC.

Rudí ďáblové investují každý rok do svého kádru horentní sumy, ale přesto se v této sezóně zdá, že z pohledu efektivity je na tom městský rival z Etihad Stadium mnohem lépe. Nejen proto teď plánuje Mourinho opět posílit své řady, aby byl zase o něco více konkurenceschopnější, a vrátil na Old Trafford po letech mistrovský titul.

Na zmiňovaném seznamu naleznete zkušené mazáky, ale také perspektivní mladíky, kteří by mohli být přínosem dlouhodobým. Sázkou na jistou by mohlo být angažování německého středopolaře Toniho Kroose z Realu Madrid. Zajímavým artiklem je také Victor Wanyama z Tottenhamu, který celou sezónu odvádí dobrou práci, ze které těží nejen útočník Harry Kane.

Mourinho sleduje také francouzské Nice, kde ve středu pole operuje Jean Michael Seri. Pozornosti neunikl ani Jorginho z Neapole, která si letos vede velice dobře v Serii A. Jako poslední pak na seznamu figuruje teprve třiadvacetiletý srbský legionář Sergej Milinkovič-Savič. Kmenový hráč Lazia Řím je obletován celou řadou evropských velkoklubů a v létě by měl s největší pravděpodobností měnit svého zaměstnavatele.