Od léta do Chelsea? Agent hvězdy Lazia by si to dokázal představit

Od léta do Chelsea? Agent hvězdy Lazia by si to dokázal představit

Londýnští Blues ze Stamford Bridge upřeli svou pozornost na čtyřiadvacetiletého útočícího záložníka Lazia Řím Felipe Andersona.

Il Messaggero hlásí, že o brazilského reprezentanta, který byl dříve spojován také s Manchesterem United, stojí také italští velikáni Inter a Neapol, ovšem na čele peletonu by měla být právě londýnská značka.

Rozhovory o přestupu dvojnásobného neúspěšného finalisty Coppa Italia vyvolal sám fotbalistův agent, který uvedl, že bude mít jeho klient celou řadu potenciálních letních nápadníků.

Na Apeninském poloostrově se má za to, že pokud by svěřenec kouče Inzaghiho, se kterým měl mít v letošní sezoně malé rozepře, převlékal dres, nový klub by vyšel na přibližně 40 milionů eur.

Jen pro zajímavost - když Anderson před necelými pěti lety přicházel na Starý kontinent, celek z věčného města za něj zaplatil Santosu 8 milionů eur.

Sportovní vedení Chelsea vidí v olympijském vítězi z Rio de Janiera přímou konkurenci do středu hřiště pro Tiémoue Bakayoka, který přišel na ostrovy loni v létě z Monaka. Úřadující anglický šampion navíc může přijít o Edena Hazarda, který už řadu týdne koketuje s možností upsat se Realu.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.