Stadion vyprodáme i ve druhé lize, zavěštil si opavský kapitán Kuzmanovič

Stadion vyprodáme i ve druhé lize, zavěštil si opavský kapitán Kuzmanovič

Ačkoliv jsou momentálně součástí opavského družstva i Pavel Zavadil se Zdeňkem Pospěchem, také na jaře bude nosit kapitánskou pásku Nemanja Kuzmanovič.

"Rozhodl to trenér a už to tak zůstalo. Žádné prezidentské volby jsme v šatně neměli, aby u nás taky nevyhrál Zeman. Zároveň je to pro mě velká čest. Jsem rád a cítím zodpovědnost. Chci podávat co nejlepší výkony, abych potvrdil, že to byl dobrý krok," uvedl v interview pro web sfc.cz svěřenec kouče Skuhravého.

Bývaý hráč Baníku Sokolov, se kterým se mimochodem Opava utká o víkendu, by rád svůj výběr přivedl do nejvyšší soutěže. Důvodem jsou úplně jiné stadiony, než ve Fotbalové národní lize, v níž mnohdy vládne podle jeho názoru nefotbalové prostředí...

"To by bylo samozřejmě lepší. Jsou tam krásné stadiony, na některé chodí i dost fanoušků. Spíš se na ligu těším doma. Když se nám podaří postoupit, bude tady nádherná atmosféra. Každý domácí zápas by byl vyprodaný. Na to bychom se těšili nejvíc," pokračoval na stránkách sfc.cz osmadvacetiletý srbský záložník či útočník, který se mil také v Dinamu Bukurešť či na Střížkově.

Nebylo by reálné vyprodat opavský stadion již v průběhu jara v rámci cesty za prvním místem, na kterém tým přezimoval? První možnost se naskytne v sobotu 24. března proti Ústí nad Labem a pak o týden později proti 1. SC Znojmo. "Jestli se nám bude dařit a až se sezona bude blížit konci, myslím, že jo. Vyprodáme to i ve druhé lize," zavěštil si borec, který je v současném působišti již od roku 2014.

Pokud jde o tlak, který bude na SFC vyvíjen ze všech stran, Kuzmanovič je v tomto směru klidný. "Žádný tlak ještě necítím. Možná, že to začne později. První zápas stejně nic moc neřeší. Je před námi spousta utkání a my máme jasný cíl," uzavřel sfc.cz citovaný fotbalista, jehož nebaví defenzivní hra s nakopávanými balony s brejky.

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.