Dúbravka asi Benítezovi nestačí. Newcastle má v merku brankářskou ikonu

Dúbravka asi Benítezovi nestačí. Newcastle má v merku brankářskou ikonu

Nevděčnost? Bývalý brankář Sparty Martin Dúbravka září na Ostrovech v dresu Newcastlu a fanoušci ho na St. James Parku zvolili v klubové anketě hráčem měsíce února. Možná ani to ale kouči Benítezovi nestačí, neboť svůj zrak upíná k letnímu přestupovému oknu, ve kterém chce do kádru přivést brankářskou ikonu.

Devětadvacetiletý slovenský reprezentant se uvedl v Premier League velice dobře, přestože naposledy dostal dvě branky od Bournemouthu a Liverpoolu. V Anglii je za své výkony chválen a všichni nepochybují, že Newcastle udělal skvělý tah, když ho v zimním přestupovém okně angažoval ze Sparty.

Bývalý brankář Žiliny, Esjergu či Liberce se však musí mít na pozoru. Hostování by mohlo dopadnout zle a Dúbravka by si mohl sednout na lavičku náhradníků. Rafael Benítez má podle britských listů enormní zájem přivést v létě španělskou ikonu Ikera Casillase.

Legenda Realu Madrid má sice již šestatřicet let, ale stále má skvělé výsledky. Aktuálně působí v FC Porto, ale nahlas se hovoří o jeho konci. Zájemců je několik, ale Newcastle se zdá být nejblíže jeho zisku, neboť Benítez již údajně připravuje nabídku, která by měla být vyslyšena.