Sparta - Slavia, Plzeň se Sportingem a ve Zlíně, Barcelona - Chelsea, Lipsko - Bayern!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od 13. do 19. března? Redakce eFotbal.cz doporučuje derby slavných pražských "S", Viktorii Plzeň se Sportingem Lisabon a ve Zlíně, pohárový střet Barcelony s Chelsea a v neposlední řadě také bundesligový tahák Lipsko - Bayern Mnichov.

Sparta - Slavia, Plzeň se Sportingem a ve Zlíně, Barcelona - Chelsea, Lipsko - Bayern!

ÚTERÝ 13. BŘEZNA 2018

14.00: TIKI-TAKA (shrnutí 19. kola české HET ligy) – O2 TV Fotbal.

15.05: Sestřih z 28. kola španělské La Ligy – ČT Sport.

16.00: Sestřih z 30. kola anglické Premier League – ČT Sport.

18.25 (výkop 18.30): 1. FFC Frankfurt nad Mohanem – Turbine Potsdam/Postupim (čtvrtfinálové utkání Německého poháru žen/DFB Pokal der Frauen) – německý Sport 1.de.

20.10 (výkop 20.45): AS Řím – Šachtar Doněck (odvetné osmifinálové utkání Ligy mistry) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. Digi Sport 5 ve 20.40 hodin,

20.15 (výkop 20.45): Manchester United – FC Sevilla (odvetné osmifinálové utkání Ligy mistry plus sestřih z druhého úterního zápasu) – ČT Sport, Digi Sport 4 ve 20.40 hodin.

22.50: Sestřih z úterních osmifinálových utkání Ligy mistrů – Digi Sport 4.

1.00: New York RedBulls – Club Tijuana/Mexiko (odvetné čtvrtfinálové utkání Ligy mistrů Střední a Severní Ameriky/CONCACAF) – Sport 1.

3.00: Tigres UANL/Mexiko– FC Toronto (odvetné čtvrtfinálové utkání Ligy mistrů Střední a Severní Ameriky/CONCACAF) – Sport 1.

STŘEDA 14. BŘEZNA 2018

16.50 (výkop 17.00): FK Mladá Boleslav – Baník Ostrava (odložené čtvrtfinálové utkání Poháru FAČR/MOL Cup) – ČT Sport. Záznam v 0.45 a 6.00 hodin.

17.00: FC Paris Saint-Germain – SCO Angers (předehrávané utkání 31. kola francouzské Ligue 1)– Sport 2. Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.

17.55 (výkop 18.00): Besiktas Istanbul – Bayern Mnichov (odvetné osmifinálové utkání Ligy mistry) – O2 TV Fotbal, Digi Sport 4. Německá ZDF v17.25 hodin.

18.00: Juventus Turín – Atalanta Bergamo (dohrávané utkání 26. kola italské Serie A) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 2.30 hodin.

20.10 (výkop 20.45): FC Barcelona – FC Chelsea (odvetné osmifinálové utkání Ligy mistry) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. Slovenská Jednotka (STV 1) ve 20.30 hodin, polská TVP 1 ve 20.30 hodin a rakouská ORF 1 ve 20.35 hodin.

23.00: Sestřih ze středečních osmifinálových utkání Ligy mistrů – ČT Sport. Slovenská Jednotka (STV 1) a rakouská ORF 1 ve 22.50 hodin, Digi Sport 5 ve 22.55 hodin.

1.00: FC Tauro/Panama – Club América/Mexiko (odvetné čtvrtfinálové utkání Ligy mistrů Střední a Severní Ameriky/CONCACAF) – Sport 1.

3.00: CD Chivas Guadalajara/Mexiko– Seattle Sounders (odvetné čtvrtfinálové utkání Ligy mistrů Střední a Severní Ameriky/CONCACAF) – Sport 1.

ČTVRTEK 15. BŘEZNA 2018

11.00. Los semifinále Poháru FAČR/MOL Cup v Praze na Strahově – ČT Sport.

16.50 (výkop 17.00): Lokomotiv Moskva – Atlético Madrid (odvetné osmifinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

18.35: Gól týdne (nejlepší gól 20. kola české HET ligy) – ČT Sport.

18.40 (výkop 19.00): Viktoria Plzeň – Sporting CP Lisabon (odvetné osmifinálové utkání Evropské ligy) – ČT Sport. Záznam ve 2.05 hodin.

18.50 (výkop 19.00): Dynamo Kyjev – Lazio Řím (odvetné osmifinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

18.55 (výkop 19.00): Zenit Petrohrad – RB Lipsko (odvetné osmifinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

20.45 (výkop 21.05): FC Arsenal – AC Milán (odvetné osmifinálové utkání Evropské ligy) – slovenská Dvojka (STV 2).

21.00 (výkop 21.05): FC Red Bull Salcburk – Borussia Dortmund (odvetné osmifinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 1, německý Sport 1.de.

22.50: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 21. kolo české HET ligy) – ČT Sport. Repríza ve 3.50 hodin.

23.15: Sestřih čtvrtečních osmifinálových utkání Evropské ligy – ČT Sport. NOVA Sport 1 ve 23.30 hodin. Německý Sport 1.de ve 23.00 hodin.

PÁTEK 16. BŘEZNA 2018

12.00: Los čtvrtfinále Ligy mistrů v Nyonu – O2 TV Fotbal, Eurosport 1, Digi Fotbal 4,

13.00: Los čtvrtfinále Evropské ligy v Nyonu – Eurosport 1.

13.45: Studio fotbal – extra (pozvánka na 21. kola české HET ligy) – ČT Sport.

20.05 (výkop 20.15): Slovan Liberec – Zbrojovka Brno (utkání 21. kola české HET ligy) – ČT Sport.cz (blesk.cz). ČT Sport záznam ve 3.00 hodin.Digi Sport 5 ve 20.10 hodin.

20.25 (výkop 20.30): SC Freiburg – VfB Stuttgart (utkání 27. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45: AS Monako – OSC Lille (utkání 30. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

21.00: UD Levante – SD Eibar(utkání 29. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

SOBOTA 17. BŘEZNA 2018

12.55 (výkop 13.00): Deportivo La Coruňa – UD Las Palmas(utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.Digi Sport 3 záznam ve 22.45 hodin.

13.10 (výkop 13.15): FC Swansea City – Tottenham Hotspur (čtvrtfinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 2.

13.30: FC Fulham – FC Queens Park Rangers (utkání 38. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) –Arena Sport 1.

13.55 (výkop 14.00): Turbine Potsdam/Postupim – SC Freiburg (utkání 14. kola ženské bundesligy) – německý Sport 1.de.

14.45 (výkop 15.00): FC Spartak Trnava – MŠK Žilina (utkání 2. kola TOP 6 slovenské Fortuna ligy) – slovenská STV 2 (Dvojka).

15.00: FK Mladá Boleslav – 1. FC Slovácko (utkání 21. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

15.00: Baník Ostrava – Dukla Praha (utkání 21. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

15.00: Vysočina Jihlava – FK Jablonec (utkání 21. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

15.25 (výkop 15.30): Borussia Mönchengladbach – TSG 1899 Hoffenheim (utkání 27. kola německé bundesligy) – slovenská TV Dajto, TV Tipsport.

15.30: FC Augsburg – Werder Brémy (utkání 27. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30:Eintracht Frankfurt nad Mohanem – 1. FSV 05 Mainz/Mohuč (utkání 27. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: Hamburger SV – Hertha BSC Berlín (utkání 27. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

15.55 (výkop 16.00): FC Stoke City – FC Everton (utkání 31. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

15.55 (výkop 16.00): FC Wolverhampton Wanderers – FC Burton Albion (utkání 38. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 2.

16.10 (výkop 16.15): FC Valencie – Deportivo Alavés (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

17.00 (výkop 17.30): Sparta Praha – Slavia Praha (utkání 21. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, isport.cz (blesk.cz).

18.00: UdineseCalcio – SassuoloCalcio(utkání 29. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam ve 4.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): FC Liverpool – FC Watford (utkání 31. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): SC Wolfsburg – FC Schalke 04 (utkání 27. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

18.30: Real Sociedad San Sebastian – FC Getafe(utkání 29. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

19.15 (výkop 20.00): Sigma Olomouc – MFK Karviná (utkání 21. kola české HET ligy plus sestřihy z ostatních pátečních a sobotních utkání) – ČT Sport, isport.cz (blesk.cz). Záznam ve 3.50 hodin.

19.45:PSV Eindhoven – VVV Venlo (utkání 28. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 2.

20.00: FC Paris Saint-Germain – SCO Angers (utkání 30. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

20.30 (záznam, výkop 16.00): AFC Bournemouth – FC West Bromwich Albion (utkání 31. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Manchester United – FC Brighton and Hove Albion (čtvrtfinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45):Real Betis Sevilla – Espanyol Barcelona (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45: SPAL 2013 Ferrara – Juventus Turín (utkání 29. kola italské Serie A) – Sport 1.

21.30: FC Porto – Boavista Porto (utkání 27. kola portugalské Primeira Ligy) – Arena Sport 1.

22.30 (záznam, výkop 16.00):FC HuddersfieldTown – FC CrystalPalace(utkání 31. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

23.30 (záznam, výkop 19.15): CD Feirense – Benfica Lisabon (utkání 27. kola portugalské Primeira Ligy) – Arena Sport 1

NEDĚLE 18. BŘEZNA 2018

11.55 (výkop 12.00): CD Leganés – FC Sevilla (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

12.30: Sampdoria Janov – Inter Milán (utkání 29. kola italské Serie A) – Sport 1. Sport 2 záznam v 1.30 hodin.

12.55 (výkop 13.00): FC Derby County – FC Cardiff City (utkání 38. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) –DigiSport 1.Digi Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

13.00: OGC Nice – FC Paris Saint-Germain (utkání 30. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2. Sport 1 záznam v 0.45 hodin.

13.30: Borussia Dortmund – Hannover 96 (utkání 27. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

14.25 (výkop 14.30): FC Wigan Athletic– FC Southampton (čtvrtfinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 2.

14.25 (výkop 14.30): FC Red Bull Salcburk – Austria Vídeň (utkání 27. kola rakouské Tipico bundesligy) – O2 TV Fotbal, rakouská ORF 1.

14.30: Sparta Rotterdam – Ajax Amsterdam (utkání 28. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

15.00: Bohemians Praha 1905 – FK Teplice (utkání 21. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

15.00: AC Milán – AC Chievo Verona (utkání 29. kola italské Serie A) – Sport 1.Záznam ve 4.00hodin.

15.10 (výkop 15.15): FC Motherwell – Celtic Glasgow (utkání 31. kola skotské Premiership) – Digi Sport 1.

15.15 (výkop 15.20): ŠK Slovan Bratislava – FC DAC 1904 Dunajská Strreda(utkání 2. kola TOP 6 slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Dajto.

15.30: 1. FC Kolín nad Rýnem – Bayer 04 Leverkusen (utkání 27. kola německé bundesligy) – TV Tipsport.

16.10 (výkop 16.15): FC Barcelona – Athletic Bilbao (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.Digi Sport 3 záznam ve 22.45 hodin.

16.45: PEC Zwolle–Feyenoord Rotterdam (utkání 28. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

16.50 (výkop 17.00): Fastav Zlín – Viktoria Plzeň (utkání 21. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, isport.cz (blesk.cz).

17.25 (výkop 17.30): FC Leicester City – FC Chelsea (čtvrtfinálové utkání Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00):RB Lipsko – Bayern Mnichov (utkání 27. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2, TV Tipsport.

18.25 (výkop 18.30): FC Villarreal – Atlético Madrid (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

18.30: Celta Vigo – FC Málaga (utkání 29. kola španělské La Ligy) –TV Tipsport.

20.40 (výkop 20.45): Real Madrid – FC Girona (utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45: SSC Neapol – FC Janov (utkání 29. kola italské Serie A) – Sport 1.

21.00: Olympique Marseille – Olympique Lyon (utkání 30. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

21.15: SportingCP Lisabon – FC Rio Ave (utkání 27. kola portugalské Primeira Ligy) – Arena Sport 1.

21.55: Studio fotbal – Dohráno (sestřih 21. kola české HET ligy) – ČT Sport.

22.00: FC Dallas – Seattle Sounders(utkání 3. kola americké MLS) – Eurosport 2.

22.45 (záznam, výkop 20.45). Lazio Řím – FC Boloňa (utkání 29. kola italské Serie A) – Sport 1.

PONDĚLÍ 19. BŘEZNA 2018

12.55: Studio fotbal – Dohráno (sestřih 21. kola české HET ligy) – ČT Sport.

17.55 (výkop 18.00): FC Ingolstadt 04 II– TSV 1860 Mnichov (utkání 28. kola německé Regionální ligy Bavorsko) – německý Sport 1.de.

20.00: TIKI-TAKA (shrnutí 21. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: FSV Frankfurt nad Mohanem – Kickers Offenbach (utkání 29. kola německé Regionální ligy Jihozápad) – německý Sport 1.de.

20.35: Slovenský Fotbalista roku 2017 (slavnostní vyhlášení ankety) - slovenská TV JOJ PLUS.

21.35: Český Fotbalista roku 2017 (slavnostní vyhlášení ankety v pražském Divadle na Vinohradech moderuje Lucie Výborná) - ČT 1.

22.45: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené shrnutí 21. kola české HET ligy) – ČT Sport.