Co bude s Neymarem? Coutinho by ho rád v Barce

Ačkoli od přestupu Neymara z Barcelony do Paris Saint-Germain ještě neuplynul ani rok, už se zase mluví o jeho transferu. Brazilce, za něhož bohatí šejkové vyplatili 222 milionů eur, by mohli znovu vídat fanoušci ve španělské LaLize.

Co bude s Neymarem? Coutinho by ho rád v Barce

Hodně se spekulovalo o Realu Madrid, který by tímto přestupem způsobil na Pyrenejském poloostrově pořádný rozruch, ale zpět nemůže zůstat ani Barcelona. Do té by se ovšem Neymarovi asi příliš nechtělo, když z ní odešel kvůli tomu, že byl jen jednou z ofenzivních hvězd a tak trochu ve stínu Lionela Messiho.

To v Realu by mohl nahradit Cristiana Ronalda a po několik dalších dlouhých let být superstar číslo jedna. Tomu by ovšem rád zabránil jeho krajan Philippe Coutinho.

Záložník, který si to na Nou Camp namířil v lednu z Liverpoolu, by si s Neymarem moc rád zahrál na klubové úrovni. I proto se nechal slyšet, že by bylo skvělé, kdyby se šikovný útočník vrátil do kádru Blaugranas.

Šestadvacetiletý forvard se zotavuje ze zranění kotníku, kvůli kterému musel vynechat osmifinálovou odvetu Ligy mistrů proti Realu Madrid. Tu zvládli lépe hráči španělského celku a postoupili. Hlavní cíl (triumf v milionářské soutěži) tak PSG v této sezoně opět nesplní.

O Neymarově návratu do Katalánska mluvil po vítězství nad Málagou Ivan Rakitič a přidal se i Coutinho. „Vidím to stejně jako Ivan. Byl bych rád, kdybychom tu měli nejlepší hráče a Neymar je jedním z nich. Nastupuji s ním v brazilské reprezentaci a je to pro mě čest. Bylo by skvělé mít ho tu,“ prozradil.