Náhradník Nani už měl konflikt i s fanoušky Lazia. Říma má po krk a chce pryč

Jednatřicetiletý portugalský rychlík Nani přicházel do věčného města jakožto velká posila. Ačkoliv ale Lazio šlape, on sám spíše paběrkuje a byť má za sebou v Serii A třináct vystoupení, v základní sestavě figuroval pouze jednou a dohromady strávil na trávnících 269 minut čistého času (to vše s bilancí tří přesných zásahů).

Náhradník Nani už měl konflikt i s fanoušky Lazia. Říma má po krk a chce pryč

To vše vede zkušeného borce k myšlenkám, že už v hlavním městě Apeninského poloostrova nechce pokračovat a podle italského tisku už také požádal svého agenta Federica Pastorella, aby mu od léta našel nové angažmá.

Prodloužit spolupráci zřejmě nehodlá ani samotné Lazio, které nechce kvůli hráči z lavičky aktivovat přestupovou opci ve výši 9 milonů eur. Tím spíš, že rozděluje fanoušky, o čemž svědčí i jeho nedávný incident z paluby komerčního letadla, ve kterém Lazio cestovalo na ligový duel do Cagliari (2:2). Příznivci ho tváří v tvář kritizovali a protože si to Portugalec nenechal líbit, málem došlo i k fyzickému střetu.

Byť se Nani za víkendovou rozepři omluvil klubu i příznivcům, jeho odchod se zdá být nevyhnutelným. "V Manchesteru a dalších klubech jsem komerčními lety na zápasy nikdy necestoval, na takové situace tak nejsem zvyklý," hájil se současný kolega Lucase Leivy, Immobileho, Milinkoviče-Saviče, Felipe Andersona a spol., jehož slova vyšla na portálu eurofotbal.cz.

Zcela v rukou velkého přítele Cristiana Ronalda to však nebude - bývalý křídelník Sportingu Lisabon, Manchesteru United či Fenerbahce Istanbul je stále kmenovým hráčem Valencie, ke které ho pojí kontrakt až do června 2019 a také Netopýři z Mestally tak budou mít o jeho budoucnosti nemalé slovo.