AC Milán má brzy oznámit příchod dvou nových posil, které nebudou stát ani euro

AC Milán, který v posledních 15 zápasech skolil pouze Arsenal, je blízko uzavření dohody s jihokorejským záložníkem Swansea City Ki Sung-Yuengem, který má ve Walesu kontrakt už jen do června letošního roku.

AC Milán má brzy oznámit příchod dvou nových posil, které nebudou stát ani euro

Server Calciomercato.com připomíná, že Rossoneri jdou po letních transferech volných hráčů zcela zadarmo. Na San Siru už mělo dojít k dohodě a podpis smlouvy s devětadvacetiletým borcem s minulostí v Celtiku Glasgow či Sunderlandu se čeká v nadcházejících týdnech.

Pro milánského obra se bude jednat i o skvělý marketingový tah - úlovek z klubu, který má na soupisce i Bonyho Wilfrieda, by mohl pomoci otevřít AC trhy na Dálném východě. Ki se sedmadevadesáti mezinárodními vystoupeními je totiž ve své vlasti nesmírně populární sportovní postavou.

Ještě dříve by pak mohl do hlavního města italské módy "formálně" dorazit ostřílený španělský brankář Pepe Reina. Také někdejší gólman Liverpoolu se připojí k t ýmu v červnu po vypršení kontraktu v Neapoli.

Corriere dello Sport napsal, že současný kolega Hamšíka, Insigneho, Mertense a spol. už na San Siru absolvoval v úvodu pracovního týdne úspěšnou zdravotní prohlídku.

Svěřenec kouče Sarriho si je dobře vědom, že je současnou jedničkou mladík Gigi Donnarumma, který je italským reprezentantem. Pokud by se ale po sezoně vydal do Paris Saint-Germain, Liverpoolu, Juventusu či Realu Madrid, sedminásobný vítěz Ligy mistrů nebude muset shánět okamžitou náhradu.