Jarolím vrací do nejcennějšího dresu Schicka s Vydrou. Ještě povolá 2 stopery a 2 křídelníky

Po vyhlášení Fotbalisty roku 2017 se vydá český národní tým na turnaj do Číny, na kterém se představí proti výběru Uruguaye a poté narazí buď na Wales, nebo domácí soubor.

Jarolím vrací do nejcennějšího dresu Schicka s Vydrou. Ještě povolá 2 stopery a 2 křídelníky

Tým kouče Karla Jarolíma, který nepovolal žádnou novou tvář, vstoupí do akce 23. března v Nan-ningu. Na druhého protivníka pak narazí o tři dny později 26. 3.

Zatím byli veřejně odhaleni tři brankáři, šest obránců, šest záložníků a čtyři útočníci, s tím, že se nominace ještě doplní o další čtyři jména. Mezi náhradníky číhá například jablonecký křídelník Lukáš Masopust nebo olomoucký tandem Šimon Falta a Václav Jemelka.  

"Ještě tam máme čtyři okénka, která můžeme zaplnit po ligovém kole. Počítáme se dvěma stopery a dvěma krajními hráči do středové řady," ozřejmil na středeční tiskové konferenci bývalý stratég Slovanu Bratislava, Slavie či Mladé Boleslavi, jehož mužstvo vstoupí do Ligy národů v září s Ukrajinou.

Ofenzivní řada už by se měnit neměla a to i přesto, že nejlepší střelec Derby County není ve stoprocentním stavu. "Do nominace jsme ho zařadili, i když není zcela stoprocentně v pořádku. Každopádně bychom byli rádi, kdyby s námi odcestoval. Uvidíme do konce týdne," pokračoval Jarolím na adresu hráče, který už přišel i o listopadový Katar.

Nominace reprezentace na China Cup:

Brankáři: Vaclík, Koubek, Pavlenka.

Obránci: Kadeřábek, Gebre Selassie, Bořil, Suchý, Kalas, Novák.

Záložníci: Souček, Darida, Jankto, Hušbauer, Kopic, Barák.

Útočníci: Krmenčík, Škoda, Schick, Vydra.