Těmto hráčům byste jen těžko utekli. TOP 5 sprintérů, kteří v Premier League zaznamenali nejvyšší rychlost

Zajímalo vás, kdo ve fyzicky nejnáročnější lize světa patří k těm nejrychlejším hráčům? Mnoho z nás by asi napadl Vardy, Valencia, Aubameyang, Bellerín, Salah či Mané, ovšem ani jeden z tohoto výběru nepatří ani do první desítky těch hráčů, kteří zaznamenali nejvyšší rychlost. Skutečný žebříček vás možná trochu překvapí.

Kyle Walker (35,21 km/h)

Sedmadvacetiletý obránce, jehož si během letního přestupového období na začátku aktuálního ligového ročníku vyhlédl Manchester City, je kromě své dobré defenzivní schopnosti znám také další předností, díky které má oproti ostatním hráčům na této pozici obrovskou výhodu. Tento pravý bek je totiž neskutečně rychlý, což potvrdil 26. listopadu ve venkovním utkání s Huddersfieldem, kde jeho tým vyhrál 2:1, i když po prvním poločase o gól prohrával. Vítěznou branku vstřelil v 84. minutě. Raheem Sterling.